با ۲۰۰ میلیون چه خودروهایی می‌توان خرید؟ | شرکت لیزینگ ایران خودرو

به گزارش تجارت‌نیوز، یکی از بازارهای پرطرفدار در ایران، بازار خودرو است. تعداد زیادی از افراد در جامعه وجود دارند که با خرید و فروش خودرو کسب درآمد و سود می‌کنند. همچنین روزانه افراد زیادی هستند که به دنیال خرید خودرو شخصی هستند. با توجه به افزایش قیمت خودروهای صفر، و وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم، تعداد زیادی از افراد به دنیال خرید خودروهای دسته دوم هستند.

با توجه به نرخ خودروهای موجود در بازار و نوسان روزانه قیمت‌ خودروهای صفر و کارکرده، بسیاری از افراد به دنبال قیمت خودروهای کارکرده هستند تا بتوانند انتخاب مناسبی برای خرید خودروی خود داشته باشند.

با بودجه ۲۰۰ تا ۳۰۰ میلیون تومان چه خودروهایی موجود است؟

با توجه به قیمت‌ خودروهای کارکرده در بازار، در بازه قیمتی ۲۰۰ میلیون تومان خودروی برلیانس H220 دنده‌ای را می‌توان با قیمت ۱۹۹ میلیون تومان خریداری کرد. همچنین از خودروهای داخلی، پژو ۲۰۶ تیپ ۵ کارکرده به حدود قیمتی ۲۱۱ میلیون تومان رسیده است.

همچنین خودروی دنا پلاس ۱۷۰۰ سی‌سی دنده‌ای به عنوان گران‌ترین خودرو در این بازه قیمتی، با قیمت ۲۸۶ میلیون تومان معامله می‌شود.

در جدول زیر لیست خودروهای موجود در حدود قیمتی ۲۰۰ تا ۳۰۰ میلیون تومان را مشاهده می‌کنید: (این آمار برای ماشین‌های مدل ۱۳۹۷ به بعد است.)

آخرین اخبار بازار خودرو را در صفحه خودرو تجارت‌نیوز دنبال کنید.

  • تاریخ انتشار : 25 April 2021
  •   اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :