جدیدترین شرایط فروش چری و MVM در سال ۹۸ + جدول [به روز رسانی] - شرکت لیزینگ ایران خودرو

چرى شرکت خودروسازی چینی است، که به عنوان یکی از کارخانه‌های اصلی تولید خودرو و موتور خودرو، در جمهوری خلق چین به‌شمار مى ‌آید. این شرکت دارای هفتمین رتبه از نظر تولید خودرو در کشور چین است. چری تیگو، چری آریزو برخی از خودروهای این شرکت است که در ایران توسط مدیران خودرو مونتاژ و به‌ فروش مى رسند.

شرایط فروش چری

در حالی که بسیاری از شرکت های خودرویی و واردکنندگان رسمی در شرایط نا مساعد اقتصادی فروش محصولات خود را متوقف و یا با بهانه های مختلف اعلام تعلیق فعالیت و یا حتی خروج در ماه های آتی را داشته اند، شرکت مدیران خودرو با هدف ایجاد تعادل و عرضه بدون وقفه محصولات خود در بازار اقدام به تنظیم شرایط فروش چری با اقساط بدون بهره کرده است.

شرایط فروش چری با اقساط بدون بهره

این طرح فروش مدیران خودرو داراى پیش پرداخت مناسب، بدون بهره و تحویل فوری است.
شرکت مدیران خودرو، شرایط ویژه فروش محصولات برند چری خود را اعلام نمود، در شرایط جدید که مدت محدودی خواهد بود، تسهیلات ویژه ای برای خریداران این خودروها در نظر گرفته است، لذا علاقمندان با مراجعه به سایت این شرکت می توانند اطلاعات بیشتر را کسب نمایند.

مدیران خودرو شرایط فروش چری به صورت اقساطی را از طریق دو شرکت لیزینگ داخلی خود انجام می دهد که جدول طرح فروش اقساطی این دو شرکت نیز به شرح زیر است. گفتنی است که از حیث مشخصات فنی، سه خودرو آریزو ۵ توربو، چری آریزو ۶ و چری تیگو ۷ با استفاده از پیشرانه ۱٫۵ لیتری توربو نسبت به مدل های اتمسفریک چری آریزو ۵ و چری تیگو ۵ دارای مزیت هستند. گیربکس نسخه های اتوماتیک سه خودرو آریزو ۵، آریزو ۶ و تیگو ۵ از نوع CVT است و چری تیگو ۷ نیز به گیربکس دوبل کلاچ اتوماتیک مجهز است و از این رو پرچمدار محصولات چری از نظر مشخصات فنی و آپشن های رفاهی محسوب می شود.

شرایط فروش چری مدیران خودرو

شرایط فروش چری مدیران خودرو

شرایط فروش چری مدیران خودرو

شرایط فروش چری و MVM با مدل ۹۸ اعلام شد [به روز رسانی]

ساعاتی قبل شرکت مدیران خودرو اعلام نمود که فروش مدل ۹۸ برخی از خودروهای خود با موعد تحویل فوری را از روز شنبه مورخ ۴ اسفند ماه آغاز خواهد نمود.

این طرح با فروش خودروهای تیگو۷ جدید و ام وی ام ۳۱۵ آغاز میگردد، تا به عنوان یک مزیت مناسب برای خریداران قلمداد گردد. اطلاعات بیشتر از طریق سایت شرکت مدیران خودرو و چری در دسترس مشتریان گرامی قرار خواهد گرفت.

آغاز فروش فوری اقساطی محصولات چری [به روز رسانی]

شرکت مدیران خودرو برای محصولات برند چری شرایط فروش جدید خود را در شروع سال جدید اعلام نمود.

این شرایط شامل تسهیلات و شرایط ویژه ایی به مانند تحویل فوری، تنوع اقساط، بدون بهره ،و همچنین پیش پرداخت ۴۰ % است، شرایط فروش اخیر دارای شرایط متنوعی است.

آغاز فروش فوری اقساطی محصولات ام وی ام [به روز رسانی]

مدیران خودرو ار فروش اقساطی محصولات ام وی ام با تحویل ۳۰ روزه خبر داد. در این طرح خودروهای ام وی ام ۳۱۵، ایکس ۲۲ و ایکس ۳۳ فروخته می شود.
همچنین بر اساس اعلام مدیران خودرو مدت زمان بازپرداخت نیز بین ۱۲ تا ۴۸ ماه متغیر خواهد بود.
بر این اساس پیش پرداخت برای خودرو ام وی ام ۳۱۵ اسپرت اکسلنت ۴۴ میلیون و ۲۰۵ هزار تومان، برای خودرو ایکس ۲۲ اتوماتیک لوکس ۷۹ میلیون و ۲۹۰ هزار تومان و برای ایکس ۳۳ اتومات اسپرت ۹۵ میلیون و ۶۷۰ هزار تومان تعیین شده است.

آغاز طرح فروش نقدی محصولات چری- اردیبهشت ۹۸ [به روز رسانی]

شرکت مدیران خودرو نماینده رسمی محصولات چری در ایران، طرح جدید فروش فوری محصولات این شرکت ویژه اردیبهشت ماه ۹۸ را آغاز نمود. خودروهای ذکرشده به صورت تحویل فوری است.

قیمت خودروهای ارائه شده در لیست مذکور به تومان می باشد که با توجه به قیمت ۳ میلیارد و ۹۳۰ میلیون تومانی تیگو ۷ تیپ IE مدل ۹۸ به نظر می رسد سایت منتشر کننده در بکار گیری تومان به جای ریال اشتباه کرده باشد.

آغاز طرح فروش نقدی محصولات چری- خرداد ۹۸ [به روز رسانی]

طبق جدول زمان بندی شرکت مدیران خودرو، شرایط فروش نقدی خودروهای آریزو۵ ، تیگو۵ و تیگو۷ با قیمت مصوب، امروز یکشنبه مورخ ۹۸/۰۳/۰۵ به شرح ذیل در سیستم فروش این شرکت فعال خواهد گردید:
آریزو۵ ساعت ۱۱:۳۰
تیگو۷ ساعت ۱۲:۰۰
تیگو۵ ساعت ۱۲:۳۰

علاقمندان با مراجعه به سایت www.mvmco.ir و www.cheryco.ir می توانند اطلاعات لازم را کسب نمایند.

  • تاریخ انتشار : 26 May 2019
  •   اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :