پورشه با کمک واقعیت افزوده جزئیات بهتری از محصولاتش را به مشتریان نشان می دهد - شرکت لیزینگ ایران خودرو

مدت زمان زیادی از ایجاد تغییرات اساسی در وب سایت پورشه و متحول کردن بخش شخصی سازی و سفارش آنلاین محصولات نمی گذرد. حال این خودروساز با سابقه آلمانی پا را فراتر نهاده و یک اپلیکیشن اختصاصی برای کمک به انتخاب بهتر توسط مشتریان توسعه داده است.

اپلیکیشن پورشه به طور اختصاری PARVA نامگذاری شده و بر فناوری واقعیت افزوده استوار است. این اپلیکیشن برای اندروید و iOS عرضه شده و کاربران هر دو سیستم عامل می توانند آن را روی دستگاه های خود نصب کنند.

porsche-911-carerra-700x467-c

پس از انتخاب آپشن ها و سفارشی سازی خودرو از طریق بخش خرید وبسایت، از این به بعد مشتریان و خریداران مدل های مختلف پورشه خواهند توانست کد تولید شده را به اپلیکیشن PARVA آپلود نموده و به وسیله آن ابعاد یا جزئیات فنی گوناگون را به طور مجازی از نزدیک بررسی کنند.

پورشه

ژرمن ها امیدوارند تمامی مدل های تولیدی خود را تا پایان سال ۲۰۱۹ با اپلیکیشن PARVA یکپارچه کنند. در حال حاضر سه خودروی پورشه ۹۱۱ کاررا S، کاین کوپه و مفهومی Mission E با PARVA یکپارچه هستند. آنطور که اعلام شده از پاییز امسال تایکان جای کانپست Mission E را در این اپلیکیشن خواهد گرفت.

آقای اولیور هافمن (Oliver Hoffmann) مدیر بخش ارتباطات و بازاریابی پورشه در این باره گفته:

با اپلیکیشن جدید ما، پیکر بندی و شخصی سازی یک پورشه بیش از بیش به تجربه ای دیجیتالی تبدیل خواهد شد. اینک، قبل از تصمیم گیری برای خرید، مشتریان می توانند خودروی سفارش داده شده را به طور مجازی در محوطه خانه، گاراژ یا حتی داخل اتاق نشیمن پارک نموده و آن را دقیق تر بررسی کنند. علاوه بر این آنها قادر خواهند بود تصاویری نزدیک به واقعیت از خودرو در مکان های دلخواه ثبت نموده و به دوستانشان نشان دهند.

porsche-augmented-reality-visualizer-app-2-700x467-c

گفتنی است پس از آپلود کردن خودروی شخصی سازی شده به اپلیکیشن PARVA، امکان ایجاد تغییر در چند فاکتور از جمله رنگ میسر خواهد بود.

از آنجایی که تصاویر خلق شده توسط اپلیکیشن PARVA تا حد زیادی شبیه به واقعیت هستند، دفعه بعد که فردی عکسی از اتومبیل پورشه خود را به شما نشان داد، با دیده تردید به آن بنگیرید!

  • تاریخ انتشار : 31 May 2019
  •   اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :