جدیدترین شرایط فروش چری و MVM در سال ۹۸ + جدول [به روز رسانی] - شرکت لیزینگ ایران خودرو

چری شرکت خودروسازی چینی است، که به عنوان یکی از کارخانه‌های اصلی تولید خودرو و موتور خودرو، در جمهوری خلق چین به شمار مى ‌آید. این شرکت دارای هفتمین رتبه از نظر تولید خودرو در کشور چین است. چری تیگو، چری آریزو برخی از خودروهای این شرکت است که در ایران توسط مدیران خودرو مونتاژ و به‌ فروش می رسند.

شرایط فروش چری

در حالی که بسیاری از شرکت های خودرویی و واردکنندگان رسمی در شرایط نا مساعد اقتصادی فروش محصولات خود را متوقف و یا با بهانه های مختلف اعلام تعلیق فعالیت و یا حتی خروج در ماه های آتی را داشته اند، شرکت مدیران خودرو با هدف ایجاد تعادل و عرضه بدون وقفه محصولات خود در بازار، اقدام به تنظیم شرایط فروش چری و ام وی ام کرده است. در ادامه با ما همراه باشید تا نگاهی داشته باشیم بر جدیدترین شرایط فروش چری و MVM در سال ۹۸:

آغاز فروش فوری اقساطی محصولات چری [به روز رسانی]

شرکت مدیران خودرو برای محصولات برند چری شرایط فروش جدید خود را در شروع سال جدید اعلام نمود.

این شرایط شامل تسهیلات و شرایط ویژه ای به مانند تحویل فوری، تنوع اقساط، بدون بهره و همچنین پیش پرداخت ۴۰ % است، شرایط فروش اخیر دارای شرایط متنوعی است.

آغاز فروش فوری اقساطی محصولات ام وی ام [به روز رسانی]

مدیران خودرو ار فروش اقساطی محصولات ام وی ام با تحویل ۳۰ روزه خبر داد. در این طرح خودروهای ام وی ام ۳۱۵، ایکس ۲۲ و ایکس ۳۳ فروخته می شود.
همچنین بر اساس اعلام مدیران خودرو مدت زمان بازپرداخت نیز بین ۱۲ تا ۴۸ ماه متغیر خواهد بود.
بر این اساس پیش پرداخت برای خودرو ام وی ام ۳۱۵ اسپرت اکسلنت ۴۴ میلیون و ۲۰۵ هزار تومان، برای خودرو ایکس ۲۲ اتوماتیک لوکس ۷۹ میلیون و ۲۹۰ هزار تومان و برای ایکس ۳۳ اتومات اسپرت ۹۵ میلیون و ۶۷۰ هزار تومان تعیین شده است.

آغاز طرح فروش نقدی محصولات چری- اردیبهشت ۹۸ [به روز رسانی]

شرکت مدیران خودرو نماینده رسمی محصولات چری در ایران، طرح جدید فروش فوری محصولات این شرکت ویژه اردیبهشت ماه ۹۸ را آغاز نمود. خودروهای ذکرشده به صورت تحویل فوری است.

قیمت خودروهای ارائه شده در لیست مذکور به تومان بوده که با توجه به قیمت ۳ میلیارد و ۹۳۰ میلیون تومانی تیگو ۷ تیپ IE مدل ۹۸ به نظر می رسد سایت منتشر کننده در بکار گیری تومان به جای ریال اشتباه کرده است.

آغاز طرح فروش نقدی محصولات چری- خرداد ۹۸ [به روز رسانی]

طبق جدول زمان بندی شرکت مدیران خودرو، شرایط فروش نقدی خودروهای آریزو۵ ، تیگو ۵ و تیگو ۷ با قیمت مصوب، امروز یکشنبه مورخ ۹۸/۰۳/۰۵ به شرح ذیل در سیستم فروش این شرکت فعال خواهد گردید:
آریزو۵ ساعت ۱۱:۳۰
تیگو۷ ساعت ۱۲:۰۰
تیگو۵ ساعت ۱۲:۳۰

فروش محصولات چری و ام وی ام شرکت مدیران خودرو با قیمت‌های جدید [به روز رسانی]

شرکت مدیران خودرو فروش نقدی محصولات چری این شرکت را ویژه خردادماه ۹۸ از صبح امروز با قیمت‌های جدید آغاز نمود.
خودروهای ذکرشده در جدول ذیل به صورت تحویل فوری آماده واگذاری به متقاضیان است.

طرح فروش اقساطی محصولات MVM و چری با شرایط جدید [به روز رسانی]

طرح جدید فروش اقساطی محصولات ام وی ام و چری از روز شنبه ۲۵ خردادماه ۹۸ آغاز گردید.
به اطلاع متقاضیان محترم محصولات "مدیران خودرو" میرساند، نمایندگی‌های فروش این شرکت میتوانند نسبت به فروش محصولات برندهای ام وی ام و چری ویژه قراردادهای سازمانی مطابق جداول ذیل از محل شرکت‌های لیزینگ اقدام فرمایند.

شرایط جدید فروش اقساطی محصولات چری اعلام شد [به روز رسانی]

شرکت مدیران خودرو برای محصولات برند چری شرایط فروش جدیدی را اعلام کرده است که خریداران می توانند با پیش پرداخت ۴٠ درصدی از قیمت خودرو و پرداخت مابقی مبلغ با شرایط منعطف تا سقف ۴٨ ماه به خرید خودرو از این شرکت اقدام کنند. موعد تحویل خودروها در این طرح فروش چری فوری خواهد بود.
علاقمندان می توانند با مراجعه به سایت www.cheryco.ir اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب نمایند.

فروش نقدی تحویل فوری

فروش اقساطی تحویل فوری

  • تاریخ انتشار : 19 June 2019
  •   اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :