جدیدترین قیمت چانگان - شرکت لیزینگ ایران خودرو

به گزارش تجارت‌نیوز، چانگان کراس اوری چینی است که مدل CS35 آن در سال ۹۵ وارد بازار ایران شد. از نظر قابلیت های فنی، موتور این خودرو ۱۶۰۰ سی سی گنجایش دارد که ۱۱۳ اسب بخار قدرت را برای آن فراهم می کند.

از منظر شتاب، چانگان که به استناد اطلاعات وب سایت سایپا در دو نوع گیربکس دستی و اتوماتیک تاکنون عرضه شده است، قابلیت های چندان ویژه ای ندارد. برخی آمارهای جانبی و نیز اظهار نظر مشتریان حاکی از این است که این خودرو برای رسیدن به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت حتی تا ۱۵ ثانیه زمان صرف کرده است.

مصرف موتور این خودرو نیز در مدل گیربکس دستی ۶٫۶ لیتر در صد کیلومتر و در مدل اتوماتیک، هفت لیتر بیان شده که با توجه به موتور ۱٫۶ لیتری آن قابل توجه نیست. با این حال نباید از دیگر ویژگی های بارز و مثبت این خودرو غفلت کرد. ظاهر مناسب، رانندگی راحت و آپشن های نسبتاً قابل قبول، از جمله مزایایی است که نگاه خریداران را به خود جلب می کند.

ضمن این که کیفیت این خودرو طبق آخرین ارزیابی‌های رسمی، در سطح چهار ستاره بوده که با خودروی خوشنامی نظیر بسترن B30 (در گروه صندوق دارها) برابری می کند و مطلوب و قابل قبول ارزیابی می‌شود.

از نظر قیمتی، این خودرو تا همین اواخر در بازار ۱۸۳ میلیون تومان قیمت خورده است.

منبع: روزنامه خراسان

  • تاریخ انتشار : 28 June 2019
  •   اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :