خودروسازان بم شرایط فروش جیلی GC6 اکسلنت ویژه تیر ۹۸ را اعلام کرد [به روزرسانی] - شرکت لیزینگ ایران خودرو

شرکت خودروسازان بم شرایط فروش جیلی GC6 اکسلنت را اعلام کرد. قیمت قطعی این خودرو ۱۲۵میلیون تومان با موعد ۳۰ روزه خواهد بود.

پیش پرداخت این خودرو در این طرح ۸۰ میلیون تومان با تسهیلات ۴۵ میلیون تومانی پیش بینی شده است. طرح فروش جیلی GC6 اکسلنت تا ۳۰ دی ماه ادامه خواهد داشت و سند خودرو نیز تا پایان بازپرداخت تسهیلات در رهن شرکت خودروسازان بم بوده و سند فاکتور فروش خودروها تا پایان تسویه حساب نزد شرکت خودروسازان بم خواهد ماند.

شرایط فروش جیلی GC6 اکسلنت :

فروش جیلی GC6 اکسلنت

خودروسازان بم شرایط فروش جیلی GC6 اکسلنت ویژه تیر ۹۸ را اعلام کرد [به‌روزرسانی]

طبق بخشنامه جدید خودروسازان بم، قیمت مصوب این خودرو ۱۵۲ میلیون ‌تومان و موعد تحویل نیز ۳۱ روزه اعلام شده است. همچنین در این طرح جریمه تاخیر در تحویل خودرو معادل یک درصد محاسبه خواهد شد. آخرین قیمت اعلام ‌شده جیلی GC6 توسط خودروسازان بم در اردیبهشت‌ماه ۹۸، ۱۴۵ میلیون تومان بود که اکنون با افزایش ۷ میلیونی به ۱۵۲ میلیون تومان رسیده است. طبق اعلام این شرکت سند خودرو تا پایان باز پرداخت تسهیلات در رهن شرکت خودروسازان بم است و سند فاکتور فروش خودروها تا پایان تسویه حساب نزد شرکت خواهد ماند.

جیلی GC6 اکسلنت داراى پیشرانه ۱۴۹۸ سی‌ سی تنفس طبیعی است، که این پیشرانه قادر به تولید بیشینه قدرت ۱۰۵ اسب بخار در دور ۶۲۰۰ و بیشینه گشتاور ۱۴۵ نیوتن ‌متر در دور ۴۲۰۰ است و این قدرت و گشتاور توسط یک جعبه دنده ۴ سرعته خودکار ساخت شرکت JATCO ژاپن به محور جلوی این خودرو منتقل می ‌شود.

فروش جیلی GC6 اکسلنت

جیلی GC6 اکسلنت دارای تجهیزاتی مانند دو کیسه ایمنی هوا (راننده و سرنشین)، سیستم ترمز ضد قفل و توزیع الکترونیکی نیروی ترمز، چراغ روشنایی در روز، سیستم صوتی و تصویری با نمایشگر لمسی ۸ اینچی و قابلیت اتصال تلفن همراه، آینه‌‌ های جانبی با قابلیت تنظیم برقی و سنسور دنده عقب است.

  • تاریخ انتشار : 25 June 2019
  •   اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :