تسلا مدل S به عنوان بهترینِ بهترین خودروهای سال نشریه موتور ترند انتخاب شد - شرکت لیزینگ ایران خودرو

تسلا دوران پرفروغی را سپری می کند. پس از ثبت یک رکورد فروش استثنایی در سه ماهه دوم امسال و دریافت جایزه خودروی سال نشریه Auto Express توسط مدل ۳، این کمپانی اخیرا توانسته با سدان محبوب و پرطرفدار مدل S عنوان بهترینِ بهترین خودروهای سال موتور ترند را نیز از آن خود کند.

برای توصیف این عنوان باید گفت که نشریه موتور ترند به مناسبت هفتادمین سالگرد انتخاب خودروی سال، تصمیم گرفته که رقابتی نهایی بین خاص ترین برنده ها برگزار کند. در نهایت این کادیلاک Series 62 Sedanette مدل ۱۹۴۹، شورولت Bel Air مدل ۱۹۵۵، پونتیاک GTO مدل ۱۹۶۸، سیتروئن SM مدل ۱۹۷۲، مزدا RX-7 مدل ۱۹۸۶، داج Caravan مدل ۱۹۹۶، تویوتا پریوس مدل ۲۰۰۴ و تسلا مدل S مدل ۲۰۱۳ بودند که به بخش نهایی راه یافتند.

1972-citroen-sm

سیتروئن SM

از بین این مدل ها نیز با تصمیم هیئت داوران تسلا مدل S به عنوان بهترینِ بهترین ها برگزیده شده است. به گفته موتور ترند همه داوران و کارکنان اتفاق نظر داشته اند که تسلا مدل S به لحاظ تاثیرگذاری، عملکرد و مهندسی در سطحی فراتر از سایر کاندیداها قرار می گیرد.

نشریه موتور ترند به تلاش های انجام شده در راستای ایجاد یک برند خودروسازی جدید پس از جنگ جهانی دوم نیز اشاره کرده و افزوده تمامی این برندها به غیر از تسلا با شکست روبرو شده اند.

موتور ترند به تمجید از تسلا پرداخته و گفته این کمپانی به حدی نزد مشتریان محبوب است که حتی می تواند خودرویی را بدون اینکه هنوز وجود خارجی داشته باشد، بفروشد؛ این مساله در حالی رخ می دهد که تسلا با مشکلاتی مثل عدم تحویل به موقع سفارشات و ضرردهی روبرو است.

با در نظر گرفتن این نکات باید پذیرفت که تسلا مسیر غیر قابل تصوری را پیموده است. شاید به همین خاطر است که این کمپانی جمعی از وفادارترین مشتریان و متعصب ترین طرفداران را دارد.

  • تاریخ انتشار : 13 July 2019
  •   اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :