جدیدترین قیمت فوتون تونلند بنزینی و دیزل ایران خودرو – مرداد ۹۸ [به روز رسانی] - شرکت لیزینگ ایران خودرو

فوتون تونلند تولیدی در داخل کشور حاصل همکاری مشترک ایران‌خودرو دیزل با کمپانی چینی فوتون بوده و بیشتر آن را به پیکاپ ایران خودرودیزل می‌شناسند. بر اساس آخرین گزارش‌های شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI) پیکاپ تونلند باکیفیت ‌ترین پیکاپ تولیدی کشور است، که در نسخه بنزینی داراى موتور ۲٫۳ لیترى CUMMINS است که ۱۳۰ اسب بخاری قدرت و ۲۱۰ نیوتون متر گشتاور تولید می کند و یکی از پرقدرت ‌ترین پیکاپ تولیدی کشور محسوب می شود.

قیمت فوتون تولند

از مهم ‌ترین تغییرات نسل جدید پیکاپ تونلند می ‌توان به افزایش قدرت موتور نسبت به نمونه ‌های قبلی، بهبود طراحی داخلی نسبت به مدل قبلی و همچنین برخورداری از استاندارد آلایندگی یورو ۵ مجهز به فیلتر دوده DPF در راستای حفظ محیط زیست اشاره کرد. در خصوص طراحی ظاهری و اتاق نیز خودرویی به روز و مدرن به نظر می ‌رسد ضمن این ‌که این مدل دارای کیفیت ساخت نسبتا خوبی است.

جدیدترین قیمت فوتون تونلند بنزینی و دیزل ایران خودرو – مرداد ۹۸ [به روز رسانی]

گروه صنعتی ایران خودرو دیزل جدیدترین قیمت فوتون تونلند را در دو مدل دیزل و بنزینی ویژه مردادماه ۹۸ اعلام نمود. براساس این گزارش، این دو مدل پیکاپ از سوی ایران خودرو دیزل با موعد تحویل مهر و آذرماه ۹۸ به صورت نقدی قابل واگذاری هستند. قیمت این خودرو در نسخه بنزینی در شرایط به بیش از ۳۵۱ میلیون تومان رسیده است که با نگاهی به قیمت های سال ۹۶، می توان درج شدن رقم ۹۵ میلیون تومان را در مقابل نام این وانت تنومند مشاهده کرد.

با این حساب قیمت این وانت در طول دو سال افزایشی در حدود ۳۵۰ درصد را تجربه کرده است که ارزبری بالای این خودرو و تابعیت کامل قیمت گذاری آن از افزایش نرخ ارز حکایت می کند.

قیمت فوتون تونلند

  • تاریخ انتشار : 29 July 2019
  •   اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :