در «چهار چرخه» ببینید: از حذف آپشن‌‌‌‌‌‌ها به بهانه نبود قطعات تا تولید پژو‌ ۳۰۱ بدون حضور پژو - شرکت لیزینگ ایران خودرو

در سری برنامه های چهارچرخه تصمیم گرفتیم تا در قالب ویدیوئی به بررسی حواشی بی‌شمار صنعت خودروسازی بپردازیم. در ادامه می‌توانید اولین قسمت از این سری برنامه‌ها را با موضوع اخبار داغ صنعت خودرو طی هفته اخیر مشاهده کنید که به مرور برخی رویدادها و حواشی عمدتا اقتصادی پیرامون دو خودروساز بزرگ کشور اختصاص یافته‌است.

در هفته گذشته صنعت خودروسازی بازهم خبرهای متناقضی به همراه داشت. از یک سو خودروسازان به بهانه کمبود قطعات، زه، ترمز دیسکی، رینگ آلومینیومی را آپشن به شمار آوردند و آنها را از برخی محصولات خود حذف کردند تا قیمت خودرو ثابت بماند و از سوی دیگر اعلام کردند که پژو ۳۰۱ را بدون حضور پژو در ایران تولید خواهند کرد.

چهار چرخه

تولید پژو ۳۰۱ درحالی‌ست که ایران خودرو اعلام کرده، خودروسازان بدهی سنگینی به قطعه‌سازان دارند و برای صرفه‌جویی قرار است خودروهایی مانند پژو ۲۰۶ تیپ ۲ را بدون سنسور عقب و ضبط سی‌دی خور به مشتریان تحویل دهند.

اخبار مهم صنعت خودرو را می توانید با دنبال کردن صفحه، صنعت خودرو دنبال کنید، همچنین آخرین تغییرات در آپشن های ایمنی و امکانات رفاهی خودروهای داخلی نیز در این صفحه گرد آوری شده‌اند.

  • تاریخ انتشار : 10 July 2019
  •   اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :