شرایط پیش‌فروش پژو ۲۰۷ با سقف پانوراما - شرکت لیزینگ ایران خودرو

شرکت ایران‌خودرو اعلام کرد خودروی پژو ۲۰۷ را در دو نوع دستی و اتوماتیک مجهز به سقف شیشه‌ای (پانوراما) به صورت پیش‌فروش عرضه می‌کند.

به گزارش تجارت‌نیوز، این شرکت اعلام کرده که به منظور پاسخگویی به نیاز مشتریان و افزایش سطح رضایتمندی آنان، در طرح مشارکت در تولید خودرو، محصول ۲۰۷ هاچ‌بک با سقف شیشه‌ای (پانوراما) را در دو نوع دستی و اتوماتیک عرضه می‌کند.

مبلغ پیش‌پرداخت برای نوع دستی پژو ۲۰۷ با سقف شیشه‌ای (پانوراما) ۴۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و نوع اتوماتیک آن ۶۰ میلیون تومان درنظر گرفته شده است. مابه‌التفاوت وجه در زمان تحویل خودرو تعیین و دریافت خواهد شد.

بر اساس این گزارش این طرح از روز شنبه ۲۲ تیر آغاز می‌شود و تا پایان این ماه و یا زمان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت. موعد تحویل خودرو از تیر تا مهرماه سال ۹۹ پیش‌بینی شده است.

ظرفیت ثبت نام برای هر کد ملی، از کل بخشنامه یک دستگاه خودرو می‌باشد و در صورت ثبت نام از سوی مشتریان مغایر با این بند، قرارداد به صورت یک طرفه از سوی شرکت ایران خودرو لغو خواهد شد.

صرفا برای خودرو ۲۰۷ دستی پانوراما با موعد تحویل مهر ۹۹ مبلغ ۳۰۰ هزارتومان به عنوان تخفیف خرید محصول ایرانی، در نظر گرفته شده است.

مبلغ تخفیف اعلامی در بخشنامه با احتساب مالیات ارزش افزوده می‌باشد.

تنظیم صلح نامه در این بخشنامه تا یکبار قابل اجرا می باشد.

در این بخشنامه امکان ثبت نام برای افراد بالای ۱۸ سال امکان‌پذیر می‌باشد.

الزام ارائه گواهینامه رانندگی به هنگام تحویل مدارک به نمایندگی.

سقف شیشه‌ای نسبت به سانروف از ابعاد بزرگتری برخوردار است که استفاده از چشم‌انداز خارج از خودرو را لذت بخش نموده و علاوه بر این به جذابیت‌های ظاهری این خودرو می‌افزاید. سقف شیشه‌ای این محصول ثابت بوده و پوشش کشویی آن در مواقع لزوم مانع از تابش نور خورشید به داخل کابین می‌گردد.

جدول پیش‌فروش این خودرو به شرح زیر است:

منبع: اقتصادنیوز

  • تاریخ انتشار : 13 July 2019
  •   اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :