قیمت هیچ‌یک از محصولات سایپا افزایش نیافته است - شرکت لیزینگ ایران خودرو

معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا گفت: سایپا با استقبال از کاهش قیمت‌ها در بازار، هیچ‌گونه افزایشی در قیمت محصولات خود نداده و خواهان آرامش بازار است.

به گزارش تجارت‌نیوز، حسین کاظمی با اشاره به ثبات قیمت محصولات سایپا در ماه‌های اخیر افزود: در حال حاضر با گذشت چند ماه از تغییر دستورالعمل قیمت‌گذاری خودرو، سایپا به عرضه محصولات خود با قیمت ثابت ادامه می‌دهد.

وی با اشاره به افزایش قیمت برخی از خودروهای تولید داخل گفت: هیچ‌یک از این افزایش قیمت‌ها مربوط به سایپا نبوده و این گروه خود را ملزم به حفظ ثبات می‌داند.

کاظمی تصریح کرد: سایپا ظرفیت روزانه فروش فوری اعتباری محصولات خود را نیز تا حد ممکن افزایش داده تا مصرف‌کنندگان واقعی بتوانند از مزیت‌های موجود در آن استفاده کنند.

معاون بازاریابی و فروش سایپا گفت: افزوده شدن خودرو تیبا به سبد محصولات قابل عرضه در طرح فروش اعتباری از دیگر اقداماتی بود که با هدف پوشش نیازهای مختلف بازار صورت گرفت.

وی ادامه داد: بازار خودرو در حوزه قیمتی روند کاهشی را تجربه می‌کند و گروه سایپا نیز با هدف کمک به حفظ و بهبود وضع موجود، علاوه بر ثابت‌نگه‌داشتن قیمت محصولات خود، عرضه به بازار را با سرعت بیشتری دنبال می‌کند.

وی از بازگشت امکان اعلام قیمت‌ها در سایت‌های اینترنتی خرید و فروش کالا به سایت‌های اینترنتی خرید و فروش خودرو انتقاد کرد و خواستار خرید محصولات سایپا توسط مشتریان از طریق سایت رسمی این گروه شد.

کاظمی افزود: سایپا به کنترل قیمت محصولات خود در بازار و از بین بردن واسطه‌گری‌ها از طریق کاهش فاصله قیمت کارخانه و بازار ادامه خواهد داد.

منبع: روابط عمومی خودروسازی سایپا

  • تاریخ انتشار : 30 July 2019
  •   اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :