مدیران خودرو در صدر رضایت مندی مشتریان برای سومین دوره پیاپی - شرکت لیزینگ ایران خودرو

مدیران خودرو یک شرکت بین المللی است که با رویکرد مشتری مداری و پیاده سازی استاندارد های بین المللی توانسته است جایگاه ویژه ای در وضعیت خودرو ایران به دست آورد. شرکت صنایع خودروسازی مدیران برای سومین دوره متوالی موفق به کسب رتبه نخست رضایتمندی مشتریان در بخش فروش خودرو گردید.

این شرکت در بحث رسیدگی به شکایات مشتریان و همچنین ارزیابی سیستم فروش نیز موفق به کسب رتبه نخست گردید. شرکت مدیران خودرو در سالهای اخیر با وضع استانداردهای فروش شرکت چری برای کلیه شبکه های نمایندگی خود و همچنین انجام آموزش های گوناگون سعی در ارتقاء و ایجاد خدماتی متفاوت را داشته است.

قطعا تنوع محصولات و ارتقاء آنها به لحاظ کیفی و کمی، توجه ویژه ایی را در وضع و ارتقاء استانداردهای فروش می طلبد که شرکت مدیران خودرو توجه ویژه ایی را معطوف داشته، این ارزیابی شامل مواردی چون برخورد و معرفی محصول برای مشتری، پروسه های فروش، شرایط فروش، تحویل به موقع خودرو، رسیدگی به شکایات مشتریان و ارزیابی های سیستمی است.

مدیران خودرو شبکه ای متشکل از بیش از ۱۴۰ نمایندگی در سرتاسر کشور راه اندازی نموده است. تاکنون بیش از دویست هزار مصرف کننده در کشور محصولات مدیران خودرو را انتخاب کرده اند. این شرکت از طریق کیفیت بالا، قیمت مناسب و محصولات به صرفه خود موفق به جلب اعتماد مشتریان گردیده است. مدیران خودرو در ارتباط با شرکای خود روش برد- برد را که روش بین المللی پیشرو در کسب و کار است را دنبال می کند.

مدیران خودرو

از سوی دیگر یکی از دغدغه های کلی خریداران خودرو در سالهای اخیر عدم تحویل به موقع محصول بوده که بیشترین حجم شکایت را از خودروسازان داشته است، شرکت مدیران خودرو همواره محصولات خود را با موعد تحویل کوتاه مدت به فروش رسانده و مطابق قرارداد با مشتریان خود تحویل داده است که از این لحاظ امتیاز بالایی برای این خودروساز کشور کسب گردیده است

  • تاریخ انتشار : 07 July 2019
  •   اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :