آخرین مهلت کرمان موتور برای فروش اقساطی هیوندای آزرا اعلام شد [به روز رسانی] - شرکت لیزینگ ایران خودرو

براساس اطلاعات دریافتی از منابع آگاه، قرار است کرمان موتور تا پیش فروش هیوندای آزرا ۲۰۱۸ را ظرف روز های آتی آغاز نماید. کرمان موتور برای عرضه این محصولات فروش اقساطی نیز در نظر گرفته است. اما اگر برایتان این سوال مطرح شده است که علیرغم ممنوعیت واردات خودرو به کشور، کرمان موتور چگونه برای عرضه این محصول برنامه ریزی کرده است. باید پاسخ را در اخبار مربوط به ترخیص خودروهای مانده در گمرک جستجو کرد. در واقع این خودروها ماه هاست که در گمرک انبار شده اند و تاکنون وارد کنندگان موفق به جلب نظر مسئولین برای ترخیص آن ها نشده بودند، اما حالا به نظر می رسد که در پی ترخیص این خودروها، کرمان موتور قصد دارد تا آخرین سری از هیوندای های وارداتی خود را نیز در بازار عرضه کند و به پرونده همکاری خود با خودروساز کره ای که به دلیل تحریم ها از بازار ایران خارج شده است، پایان دهد.

در همین راستا قرار است پیش فروش خودروهای وارداتی هیوندای النترا نیز با قیمتی ۳۴۲ میلیون تومانی توسط کرمان موتور آغاز شود. قیمتی که در مقایسه با پیش فروش قبلی هیوندای النترا وارداتی که در محدوده قیمتی ۱۹۰ میلیون تومان انجام شد، رشد قابل توجهی را نشان می دهد.

قیمت جدید:

شرایط فروش هیوندای آزرا جدید:

طرح جدید فروش هیوندای آزرا ۲۰۱۹ با قیمت جدید – خرداد ۹۸ [به روز رسانی]

طرح جدید فروش هیوندای آزرا ۲۰۱۹ ویژه خردادماه ۹۸ از سوی کرمان موتور آغاز شد.
این طرح از روز یکشنبه در سیستم فروش شرکت کرمان موتور فعال است.

فروش نقدی:

فروش اقساطی:

فروش هیوندای آزرا

شرایط فروش اقساطی هیوندای آزرا اعلام شد [به روز رسانی]

کرمان موتور عرضه ‌کننده خودروهای هیوندای از فروش اقساطی خودرو آزرا خبر داد. کرمان موتور قیمت نقدی این خودرو را ۹۱۵ میلیون تومان تعیین کرده است که با ۲ پیش‌پرداخت ۴۵۰ یا ۵۵۰ میلیون تومان به‌ صورت اقساطی از شنبه در دسترس علاقه مندان است.

این شرکت همچنین تعداد اقساط را بین ۱۲ تا ۲۴ ماه با پرداخت ۳ ماهه تعیین کرده است.

کرمان موتور همچنین زمان تحویل هیوندای آزرا را یک ماهه اعلام کرده و در ازای هر ماه تأخیر ۲٫۵ درصد سود به خریداران پرداخت می کند.

۱۵ مرداد آخرین مهلت استفاده از شرایط فروش اقساطی هیوندای آزرا [به روز رسانی]

کرمان موتور اعلام کرده است ۱۵ مرداد آخرین مهلت استفاده از شرایط فروش اقساطی هیوندای آزرا خواهد بود.

کرمان موتور قیمت نقدی این خودرو را ۹۱۵ میلیون تومان تعیین کرده است که با ۳ پیش‌ پرداخت ۴۵۰، ۵۵۰ و ۶۵۰ میلیون تومان این خودرو را به ‌صورت اقساطی به فروش می‌رساند

این شرکت همچنین تعداد اقساط بین ۱۲ تا ۲۴ ماه با پرداخت ۳ ماهه تعیین کرده است.
کرمان موتور همچنین زمان تحویل این خودرو را یک ماه اعلام کرده است. همچنین در ازای هر ماه تأخیر ۲٫۵ درصد سود به خریداران پرداخت خواهد شد.

  • تاریخ انتشار : 04 August 2019
  •   اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :