تبلیغات هوشمند به سبک هیوندای؛ واگذاری رایگان پالیسید به یک خانواده نیکوکار - شرکت لیزینگ ایران خودرو

هیوندای اخیرا با اهدای یک دستگاه شاسی بلند پالیسید به خانواده ای آمریکایی خبرساز شده است. این اتفاق در بوردمن اوهایو رخ داده و خانواده بیوچن (Beauchene) بدون پرداخت هیچ مبلغی به طور رایگان پالیسید هفت نفره را دریافت کرده است.

سال گذشته آقای دان و خانم میشل بیوچن دارای ۶ فرزند بالغ بودند، اما با در اختیار گرفتن سرپرستی ۴ کودک دیگر برنامه های بازنشستگی آنها تغییر پیدا کرد. هیوندای هنگام رونمایی از پالیسید در نمایشگاه خودروی لس آنجلس ۲۰۱۸ خانواده بیوچن را دعوت کرده بود. در نهایت این شرکت تصمیم گرفت با اهدای رایگان پالیسید به آقای دان و خانم میشل به نوعی از اقدام خیرخواهانه آنها تقدیر به عمل بیاورد.

2020-hyundai-palisade-for-12-member-family-in-ohio (3)

با تقبل سرپرستی ۴ فرزند جدید تعداد اعضای خانواده بیوچن به ۱۲ نفر رسیده است. دین اوانز (Dean Evans) مدیر بازاریابی هیوندای موتور آمریکا در این باره گفته:

میشل و دان به شکلی باورنکردنی لیاقت هیوندای پالیسید جدید را داشته و آنها نمایانگر روح هیوندای در بهبود دادن وضعیت هستند. فرقی نمی کند که برای انجام سفرهای جاده ای باشد یا جابجایی های کوتاه اعضای خانواده، ما بهترین ها را برای خانواده بیوچن آرزو می کنیم و امیدواریم این خودرو زمینه ساز شادی و سفرهای خیلی زیاد برای این خانواده در سال های آینده بشود.

هیوندای

به نظر می رسد خودروسازان آسیایی علاقه زیادی به حمایت از فعالیت های خیرخواهانه و تبلیغات از این طریق دارند. پیش از هیوندای، سال گذشته تویوتا نیز با اهدای رایگان یک دستگاه توندرا از شجاعت فردی که در آتش سوزی گسترده کالیفرنیا جان چند نفر را نجات داد، قدردانی کرده بود. خودروی توندرای قبلی این فرد در حین نجات دچار صدماتی شده بود.

گفتنی است هیوندای پالیسید هفت نفره که جایگزین گرند سانتافه به شمار می رود، قیمت پایه ای برابر با ۳۱,۵۵۰ دلار دارد. مثل اکثر محصولات هیوندای و کیا که از پلتفرم و مشخصاتی فنی مشابهی بهره می برند، پالیسید هم همزاد تلوراید محسوب می شود.

  • تاریخ انتشار : 10 August 2019
  •   اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :