تحویل ۵۳ هزار محصول سایپا در مرداد ماه - شرکت لیزینگ ایران خودرو

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: با وجود تعطیلات تابستانی خودروسازان، بخش‌های تکمیل کاری و معاونت فروش گروه خودروسازی سایپا فعال هستند و نسبت به تکمیل، تجاری‌سازی و تحویل محصولات این گروه اقدام می‌کنند.

به گزارش تجارت‌نیوز، سیدجواد سلیمانی افزود: تا روز ۲۷ مردادماه ۹۸ بیش از ۴۳ هزار دستگاه خودرو از محصولات گروه خودروسازی سایپا تحویل مشتریان شده و با برنامه‌ریزی و تلاشی که صورت گرفته و تکمیل و تحویل خودروهایی که از قبل با کمبود قطعات تولید شده بودند، پیش‌بینی می‌کنیم این عدد به بیش از ۵۳ هزار خودرو تا پایان مردادماه برسد.

سلیمانی با بیان اینکه ۸ تا ۱۰ هزار محصول تکمیل و تجاری‌سازی شده نیز در فرآیند فروش و تحویل به مشتریان قرار دارد، افزود: تلاش ما در گروه خودروسازی سایپا بر این است تا با افزایش تولید و عرضه، علاوه بر کاهش تعهدات معوق، بازار را نیز به نفع مشتریان و مردم، تنظیم کنیم.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا همچنین به اجرای موفق تولید «عبور مستقیم» در خطوط تولید سایپا اشاره کرد و گفت: بعد از اینکه بحران ایجاد شده بر اثر تحریم‌های بین‌المللی را مدیریت کردیم، با اجرای برنامه‌های مختلف از جمله پویش بومی‌سازی قطعات مورد نیاز و تقویت زنجیره تامین، از ابتدای تیرماه تولید «عبور مستقیم» را در خطوط و سالن‌های تولید سایپا اجرا کردیم.

سلیمانی ادامه داد: در تیرماه بخشی از تولیدات سایپا به شکل عبور مستقیم بود اما به مرور سهم این شیوه تولیدی اضافه شد تا اینکه در مردادماه موفق شدیم تمام محصولات سایپا را به طور کامل و بدون کمبود قطعه تولید کنیم و اگر ارز مورد نیاز تامین شود همین روند ادامه دارد.

به گفته سلیمانی تولید به شیوه «عبور مستقیم» در زمانی محقق می‌شود خودرو به صورت کامل و بدون کسری قطعه تولید شده و مستقیما از خط تولید جهت عرضه به مشتری تحویل معاونت فروش می‌شود.

منبع: روابط عمومی خودروسازی سایپا

  • تاریخ انتشار : 21 August 2019
  •   اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :