شرایط فروش خودروهای بی ام و مخصوص شهریور ۹۸ اعلام شد [به روز رسانی] - شرکت لیزینگ ایران خودرو

نمایندگی رسمی عرضه بی ام و در ایران قیمت جدید محصولات این شرکت ویژه فروردین ماه ۹۸ را منتشر نموده است. بر اساس لیست منتشر شده از سوی پرشیا خودرو قیمت بی ام و سری ۳ مدل ۲۰۱۸، ۱ میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان می باشد و قیمت بی ام و سری ۵ در تیپ های مختلف از ۱ میلیارد و ۹۹۰ میلیون تومان شروع و در کمترین حالت به ۱ میلیارد و ۸۹۰ میلیون تومان می رسد. بی ام و ۱۲۰i نیز در مدل های سال ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ در بازه های قیمتی بین ۸۸۰ میلیون تا ۷۳۰ میلیون تومان خرید و فروش می شود. تحویل این محصولات ۳۰ روز کاری است.

قیمت جدید BMW 730 مدل ۲۰۱۷ – فروردین ۹۸ [به‌روزرسانی]

پرشیا خودرو لیستی از قیمت تعدادی از محصولات این شرکت ویژه فروردین ماه ۹۸ را اعلام نمود که به شرح جدول زیر است:

قیمت بی ام و

جدیدترین قیمت بی ام و ایکس ۱ مدل ۲۰۱۷ – اردیبهشت ۹۸ [به‌روزرسانی]

جدیدترین قیمت BMW 230 مدل ۲۰۱۷ – اردیبهشت ۹۸ [به‌روزرسانی]

طرح جدید فروش محصولات BMW در ایران – خرداد ۹۸ [به‌روزرسانی]

طرح جدید فروش محصولات بی ام و در ایران ویژه خردادماه ۹۸ آغاز شد. این طرح از روز سه ‌شنبه ۲۸ خردادماه ۹۸ در سیستم فروش شرکت پرشیا خودرو با تحویل ۳۰ روز کاری فعال گردیده است.

قیمت جدید محصولات بی ام و ویژه مردادماه ۹۸ [به روز رسانی]

قیمت جدید محصولات بی ام و ویژه مردادماه ۹۸ از سوی پرشیا خودرو اعلام شد.

شرایط فروش خودروهای بی ام و مخصوص شهریور ۹۸ اعلام شد [به روز رسانی]

نماینده رسمی بی ام و و مینی در ایران شرایط فروش جدید خودروهای نو بی ام و را با قیمت‌های جدید و رقابتی اعلام کرد.

این شرایط فروش که در مدت محدود برگزار می‌شود، در نوع خود بی‌سابقه بوده و با شرایط استثنایی همراه است. مشتریان می‌توانند تنها با ۴۰ درصد پیش‌پرداخت و اقساط تا ۳۶‌ ماه، خودروهای ۳۲۰i و ۳۳۰i سدان، ۵۳۰i سدان و ۷۳۰Li را به‌ صورت تحویل فوری خریداری کنند.

خودروهای مورد نظر در شرایط فروش تابستانی، دارای ۵‌ سال یا ۱۵۰ هزار کیلومتر گارانتی پرشیاخودرو بوده که به همراه ۲ سال سرویس BSI+ هستند.

در این جشنواره فروش‌ ویژه که در نمایندگی‌های فروش پرشیاخودرو در سراسر کشور برگزار شده، مالکان خودروهای بی ام و و مینی نیز می‌توانند خودرو کارکرده خود را تحویل پرشیاخودرو دهند و در مقابل خودرو نو ب‌ام‌و با همان شرایط استثنایی و حداقل سود تحویل بگیرند.

به لطف امکان تعویض خودرو کارکرده با نمونه صفر کیلومتر توسط پرشیاخودرو، بی ام و و مینی‌سواران ایرانی با راحتی هر چه بیشتر می‌توانند اقدام به خرید خودرو جدید خود کنند.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به نمایندگی‌های پرشیاخودرو در سراسر کشور مراجعه کنند.

  • تاریخ انتشار : 27 August 2019
  •   اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :