پرشیا خودرو بوتیک در تهران افتتاح شد؛ طعم جهانی بی ام و در دوران ممنوعیت واردات - شرکت لیزینگ ایران خودرو

گروه خودروسازی بی.ام.و با اصالت ۱۰۰ ساله، قدمتی دیرینه در ایران داشته و در حال حاضر یکی از با اصالت ترین برند های خودرویی حاضر در بازار خودرویی کشور است. حدود ۸۰ سال از ورود اولین محصول بی.ام.و به ایران می گذرد و اکنون به لطف شرکت پرشیاخودرو، موفق ترین خودروساز رده بالای اروپایی در کشور است.

پرشیاخودرو بوتیک

شرکت پرشیاخودرو با بیش از یک دهه تجربه در زمینه فروش و ارائه خدمات به خودروهای بی.ام.و، اکنون آماده ارائه خدمات متنوع در زمینه فروش و خدمات پس از فروش برای بی.ام.و سواران ایرانی بوده تا نهایت لذت رانندگی را با خیالی آسوده تجربه کنند.

پرشیاخودرو بوتیک

روز چهارشنبه ۶ شهریور ماه ۱۳۹۸ شاهد آغاز به کار اولین شعبه "پرشیاخودرو بوتیک" در کشور بودیم. نمایندگی که با کد ۲۰۲ در سعادت آباد تهران افتتاح شد.

پرشیاخودرو در راستای توسعه نمایندگی های پرشیاخودرو بوتیک نمایندگی شماره ۲۰۱ را تنها یک روز بعد یعنی پنجشنبه ۷ شهریور ماه در الهیه تهران افتتاح کرد.

"پرشیاخودرو بوتیک" مجموعه ای از امکاناتی است که مالکان و علاقه‌مندان برند‌های بی.ام.و و مینی برای خود و خودروهایشان به آن نیاز دارند و در طراحی آن تلاش شده همه امکانات در زیر یک سقف در اختیار این علاقه‌مندان برند‌های بی.ام.و و مینی قرار گیرد. "پرشیاخودرو بوتیک" محلی برای مشتاقان و علاقه‌مندان خودرو به ویژه بی.ام.و و مینی است تا در یک محیط دوستانه و در فضایی اختصاصی، زمانی را در کنار یکدیگر بگذرانند.

ارائه اکسسوری‌های اصلی بی.ام.و و مینی، ارائه رینگ و لاستیک‌های استاندارد و مورد تایید برند آلمانی و ارایه سرویس تیونینگ بخشی از امکاناتی است که در "پرشیاخودرو بوتیک" در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد. علاوه بر این امکانات پذیرایی VIP از تمامی حاضرین در "پرشیاخودرو بوتیک" نیز فراهم شده است.

  • تاریخ انتشار : 31 August 2019
  •   اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :