آخرین وضعیت اقتصاد و بازارها / خودنمایی طلا و دلار و بورس در دوره ارزانی خودرو / نفت مجددا ریخت - شرکت لیزینگ ایران خودرو

به گزارش تجارت‌نیوز، قیمت دلار در بازار امروز تا ساعت ۱۷ با ۱٫۴ درصد افزایش، ۱۱ هزار و ۴۰۰ تومان اعلام شده است.

قیمت طلا گرمی ۱۸ عیار هم با یک روند صعودی در بازار آزاد امروز تا ساعت ۱۷ معادل هزار و ۸۰۰ تومان افزایش یافت و به ۴۱۳ هزار و ۷۰۰ تومان رسید.

قیمت سکه امامی در بازار آزاد امروز تا ساعت ۱۷ با ۲۵ هزار تومان افزایش به چهار میلیون و ۱۱۰ هزار تومان رسید.

اما در این وضعیت بورس چه اوضاعی داشت؟ بازار سهام در روز جاری پس از عبور متزلزل در ساعت ابتدایی، وارد فرآیند رشد شد و در آخر با بیش از ۲۵۰۰ واحد افزایش در کانال ۲۸۵ هزار واحدی قرار گرفت.

مطالعه بیشتر: ازدحام در کارگزاری‌ها یک روز پیش از خرید «عرضه‌اولیه» جدید (گزارش تصویری)

امروز بورس یک روند صعودی داشت.

روند صعودی در بازارهای داخلی در حالیست که قیمت نفت در بازار جهانی یک روند نزولی را پشت سر می‌گذارد. قیمت نفت در معاملات روز سه‌شنبه، برای دومین روز متوالی و تحت تاثیر تشدید مناقشات تجاری میان واشینگتن و پکن کاهش یافت و به ۵۸٫۵۹ دلار رسید.

همچنین قیمت بیت‌کوین که در روزهای گذشته سقوط کرده بود، در معاملات امروز با ۲٫۵ درصد رشد بار دیگر به بیش از ۱۰ هزار دلار صعود کرد.

اعلام آخرین وضعیت خودروهای پیش‌فروش‌ سایپا، اعلام زمان اخذ مالیات از خانه‌های خالی، انتشار آخرین قیمت‌ها در بازار خودرو،وجود ۱٫۳ میلیون فارغ‌التحصیل بیکار در کشور از مهمترین اخبار و گزارش‌های تجارت‌نیوز بوده است.

امروز همچنین رئیس جمهوری با بیان اینکه مسیر استراتژی ما بر دو پایه مقاومت داخلی و دیپلماسی فعال استوار است، گفت: تصمیمی برای مذاکره دوجانبه با آمریکا در هیچ مقطعی نداشته و نداریم؛ پیشنهادهایی از طرف بسیارها مطرح شده اما پاسخ ما همیشه منفی است.

مطالعه بیشتر: هیچ تصمیمی برای مذاکره دو جانبه با آمریکا نداریم / بازار به آرامش رسیده است

  • تاریخ انتشار : 03 September 2019
  •   اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :