افزایش شدید قیمت بورگوارد BX7 و بورگوارد BX5 مدل ۲۰۱۸ اعلام شد- مهر ۹۸ [به روز رسانی] - شرکت لیزینگ ایران خودرو

پس از احیای بورگوراد، نخستین محصولی که این کمپانی تولیدش را آغاز کرد، شاسی‌بلندی به نام BX7 است که پلتفرم مشترکی با Senova X65 دارد. این خودرو نخستین ‌بار در نمایشگاه ژنو ۲۰۱۵ رونمایی و تولیدش از اواسط ۲۰۱۶ در پکن آغاز شد.

بورگوارد BX7

‏BX7 تنها یک پیشرانه دارد که از نوع ۴ سیلندر توربو است. این پیشرانه تحت لیسانس فوتون است اما خود فوتون آن را با همکاری میتسوبیشی ساخته است. ‏BX7 بصورت استاندارد ۵ نفره است اما با این حال بورگوارد نسخه سه ردیفه آن را هم با ۶ یا ۷ صندلی در اختیار مشتریان قرار می ‌دهد.

در شرایط خرید نقدی بورگوارد BX7، قیمت بورگوارد BX7 برابر با ۲۷۹ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان تعیین شده است که پس از پرداخت این هزینه، می‌توان ۳۰ روز بعد اتومبیل خود را تحویل گرفت و در صورت عدم تحقق این وعده، از خسارت تاخیر ۳۰ درصد بهره‌مند شد. علاوه بر این، شرایط فروش علی الحساب به صورت ۲ مرحله‌ای و ۳ مرحله ‌ی تعیین شده است

دومین شاسی بلند این کمپانی تازه احیا شده بورگوارد BX5، طراحی جذاب‌تری نسبت به برادر بزرگ ترش دارد.

در زیر کاپوت بورگوارد BX5 پیشرانه ۱٫۸ لیتری توربوشارژر با قدرت ۱۹۰ اسب بخار در ۵۵۰۰ دور در دقیقه و گشتاور ۲۸۰ نیوتن متر در ۱۷۵۰ تا ۴۵۰۰ دور در دقیقه قرار گرفته است. البته یک موتور ۱٫۴ لیتری توربوشارژ با قدرت ۱۴۰ اسب بخار نیز برای این خودرو در دسترس قرار گرفته است. همچنین گیربکس ۶ سرعته اتوماتیک در کنار پیشرانه ۱٫۸ لیتری قرار می ‌گیرد.

قیمت و شرایط فروش بورگوارد BX7

قیمت بورگوارد BX7 و بورگوارد BX5 در ایران اعلام شد – مهر ۹۸ [به روز رسانی]

شرکت کیان موتور وارنا قیمت جدید دو محصول خودرا ویژه مهرماه ۹۸ اعلام نمود. بر همین اساس قیمت بورگوارد BX7 و بورگوارد BX5 ویژه فروش فوری منتشر شده که شرایط اعتباری این محصولات نیز فعال است.

قیمت بورگوارد

  • تاریخ انتشار : 25 September 2019
  •   اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :