جدید ترین شرایط فروش سایپا اعلام شد [به روز رسانی] - شرکت لیزینگ ایران خودرو

قرار بود با صدور مجوز افرایش قیمت و عرضه خودرو توسط خودروسازان با قیمت کمتر از ۵ درصد قیمت بازار نه تنها قیمت‌ها در بازار کنترل شود، بلکه سودی که به جیب دلالان و مافیای خودرو می‌رود نیز به جیب خودروساز و مردم عادی بازگردد، اما همه این موارد و قولی که وزیر صنعت داد، عملی نشده و حتی قیمت خودرو ها دوباره افزایش شدیدی یافت و فاصله قیمت کارخانه و بازار مجددا زیاد شد. خودروسازان نیز در طی چند ماه گذشته با توقف عرضه خودرو به بازار، به رشد قیمت ها دامن زدند. آیا در چنین وضعیتی شرایط فروش سایپا می تواند آبی بر آتش بازار خودرو باشد؟

پیش فروش سایپا

پیرو اطلاعیه منتشر شده توسط گروه سایپا، دکتر عبدالله بابایی نماینده ویژه مدیرعامل گروه سایپا در فروش و خدمات پس از فروش اعلام کرده است:

برای کنترل قیمت ها در بازار و حمایت از مشتریان واقعی بازار شب عید، پیش فروش های جدیدی از سوی سایپا از پس فردا آغاز خواهد شد. گروه خودروسازی سایپا با مجوز وزارت صنعت، معدن و تجارت ۲۰ درصد از ظرفیت تولید خود را با قیمت اعلامی سازمان حمایت در این طرح پیش فروش خواهد کرد.

به گفته بابایی هر مشتری می تواند با کد ملی و کد پستی در این پیش فروش سایپا یک خودرو خریداری کند.

شرایط فروش سایپا ویژه ۲۷ و ۲۸ شهریور [به روز رسانی]

به اطلاع متقاضیان محترم می‌رساند، شرایط فروش اقساطی محصولات شرکت سایپا روز چهارشنبه و پنجشنبه مورخ ۲۷ و ۲۸ شهریورماه ساعت ۱۰ صبح به صورت روزانه و صرفا به صورت اینترنتی جاری است. زمان تحویل ۳۰ روز پس از پذیرش است.

توضیحات این شرایط فروش به شرح زیر است:

  • زمان تحویل ۳۰ روز پس از پذیرش است.
  • محدودیت کد ملی برای ثبت نام وجود دارد (هر کد ملی یک دستگاه)
  • لازم به ذکر است متقاضیان محترم خرید خودرو که از ابتدای سال ۹۷ نسبت به ثبت نام یک دستگاه خودرو از محصولات گروه سایپا اقدام نموده اند، امکان ثبت نام در این شرایط فراهم نیست.
  • با توجه به اعمال محدودیت کد ملی، در ثبت اطلاعات مشتری دقت لازم صورت پذیرد بدیهی است در صورت بروز هر گونه اشتباه در ثبت نام، ضمن ابطال درخواست خرید، مبلغ دریافتی عودت خواهد گردید.
  • ثبت نام برای افراد زیر ۱۸ سال امکان پذیر نیست.
  • امکان صلح (خرید انصرافی) وجود ندارد.
  • بر اساس استقبال مشتریان نوع خودرو، تعداد فروش و ظرفیت ثبت نام هر خودرو بصورت روزانه در سیستم فروش بارگذاری می گردد.
  • مبالغ به تومان است.

شرایط فروش سایپا ویژه ۳۱ شهریور ماه [به روز رسانی]

گروه خودروسازی سایپا شرایط فروش اعتباری و نقدی محصولات خود را برای آخرین روز تابستان ۹۸ اعلام کرد. شرایط فروش اعتباری محصولات شرکت سایپا از یکشنبه ساعت ۱۰ صبح به صورت روزانه و صرفا به صورت اینترنتی آغاز می شود.

در طرح اعتباری، قیمت خودرو سایپا ۱۵۱، ۴۰ میلیون و ۳۱۳ هزار تومان تعیین شده که برای خرید این خودرو تسهیلات ۴ میلیون تومانی در نظر گرفته شده است و در سه فقره چک با فواصل ۴ ماه از خریداران گرفته خواهد شد.

همچنین قیمت تیبا صندوقدار با رینگ فولادی ۴۳ میلیون و ۴۴۳ هزار تومان و تیبا صندوقدار با رینگ آلومینیومی ۴۶ میلیون و ۴۴۳ هزار تومان تعیین شده است که برای خرید این خودروها تسهیلات ۵ میلیون تومانی در نظر گرفته شده است و در سه فقره چک با فواصل ۴ ماه از خریداران گرفته خواهد شد.

لازم به ذکر است موعد تحویل خودروها ۳۰ روز پس از زمان پذیرش است.

  • تاریخ انتشار : 17 September 2019
  •   اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :