جدید ترین شرایط فروش سایپا اعلام شد [به روز رسانی] - شرکت لیزینگ ایران خودرو

قرار بود با صدور مجوز افرایش قیمت و عرضه خودرو توسط خودروسازان با قیمت کمتر از ۵ درصد قیمت بازار نه تنها قیمت‌ها در بازار کنترل شود، بلکه سودی که به جیب دلالان و مافیای خودرو می‌رود نیز به جیب خودروساز و مردم عادی بازگردد، اما همه این موارد و قولی که وزیر صنعت داد، عملی نشده و حتی قیمت خودرو ها دوباره افزایش شدیدی یافت و فاصله قیمت کارخانه و بازار مجددا زیاد شد. خودروسازان نیز در طی چند ماه گذشته با توقف عرضه خودرو به بازار، به رشد قیمت ها دامن زدند. آیا در چنین وضعیتی شرایط فروش سایپا می تواند آبی بر آتش بازار خودرو باشد؟

پیش فروش سایپا

پیرو اطلاعیه منتشر شده توسط گروه سایپا، دکتر عبدالله بابایی نماینده ویژه مدیرعامل گروه سایپا در فروش و خدمات پس از فروش اعلام کرده است:

برای کنترل قیمت ها در بازار و حمایت از مشتریان واقعی بازار شب عید، پیش فروش های جدیدی از سوی سایپا از پس فردا آغاز خواهد شد. گروه خودروسازی سایپا با مجوز وزارت صنعت، معدن و تجارت ۲۰ درصد از ظرفیت تولید خود را با قیمت اعلامی سازمان حمایت در این طرح پیش فروش خواهد کرد.

به گفته بابایی هر مشتری می تواند با کد ملی و کد پستی در این پیش فروش سایپا یک خودرو خریداری کند.

شرایط فروش سایپا ویژه ۱۱ و ۱۲ شهریور [به روز رسانی]

در این طرح اقساطی مبلغ پیش پرداخت برای خودرو ساینا دنده ای رینگ آلومینیومی ۵۰ میلیون و ۲۷۴ هزار ۶۰۷ تومان، تعیین شده است. همچنین برای خرید این خودرو تسهیلات ۱۰ میلیون تومانی در نظر گرفته شده است که در سه فقره چک با فواصل ۴ ماه از خریداران گرفته خواهد شد.

همچنین خودروهای تیبا SX با رینگ فولادی، تیبا SX با رینگ آلومینیومی و ساینا دنده ای با رینگ فولادی نیز به ترتیب با مبلغ پیش پرداخت ۳۹ میلیون و ۴۲۸ هزار و ۱۱۷ تومان، ۴۲ میلیون و ۴۲۸ هزار و۱۱۷تومان و ۵۱ میلیون و ۹۲۸ هزار و ۱۱۷ تومان فروخته می شود. برای خودروها ۵ میلیون تومان وام در نظر گرفته شده است که طی ۳ فقره چک به فواصل ۴ ماه از خریداران گرفته می شود.

گفتنی است مبلغ پیش پرداخت برای خودرو سایپا ۱۵۱ نیز ۳۶ میلیون و ۵۷۲ هزار و ۱۹۰ تومان تعیین شده است. برای این خودرو نیز ۴ میلیون تومان وام در نظر گرفته شده است که طی ۳ فقره چک به فواصل ۴ ماه از خریداران گرفته خواهد شد.

شرایط فروش نقدی و اعتباری محصولات سایپا ویژه شنبه ۱۶ شهریور [به روز رسانی]

در طرح شرایط فروش نقدی، خودرو سراتو آپشنال به قیمت ۲۹۵ میلیون تومان عرضه می شود. قیمت خودرو تیبا صندوق دار رینگ فولادی ۴۳ میلیون و ۴۴۳ هزار تومان، تیبا صندوق دار رینگ آلومینیومی ۴۶ میلیون و ۴۴۳ هزار تومان تعیین شده است. همچنین برای خودرو ساینا دنده ای رینگ فولادی قیمت ۵۵ میلیون و ۹۴۳ هزار تومان و خودرو ساینا دنده ای رینگ آلومینیومی ۵۸ میلیون و ۹۴۳ هزار تومان در نظر گرفته شده است. زمان تحویل خودرو ها در طرح نقدی ۳۰ روز پس از پذیرش است.

در طرح اعتباری، قیمت خودرو ساینا دنده ای رینگ آلومینیومی ۵۸ میلیون و ۹۴۳ هزار تومان، تعیین شده است. همچنین برای خرید این خودرو تسهیلات ۱۰ میلیون تومانی در نظر گرفته شده است که در سه فقره چک با فواصل ۴ ماه از خریداران گرفته خواهد شد.
همچنین خودروهای تیبا صندوق دار رینگ فولادی با قیمت ۴۳ میلیون و ۴۴۳ هزار تومان و تیبا صندوق دار با رینگ آلومینیومی ۴۶ میلیون و ۴۴۳ هزار تومان و ساینا دنده ای با رینگ فولادی نیز ۵۵ میلیون و ۹۴۳ هزار تومان فروخته می شوند. برای این خودروها ۵ میلیون تومان وام در نظر گرفته شده است که طی ۳ فقره چک به فواصل ۴ ماه از خریداران گرفته می شود.

گفتنی است قیمت خودرو سایپا ۱۵۱ نیز ۴۰ میلیون و ۳۱۳ هزار تومان تعیین شده است. برای این خودرو نیز ۴ میلیون تومان وام در نظر گرفته شده است که طی ۳ فقره چک به فواصل ۴ ماه از خریداران گرفته خواهد شد.
لازم به ذکر است زمان تحویل خودروها در طرح اعتباری ۳۰ روز پس از پذیرش است.

  • تاریخ انتشار : 06 September 2019
  •   اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :