دیر به فکر خروج پراید افتادیم - شرکت لیزینگ ایران خودرو

به گزارش تجارت‌نیوز، مصطفی کواکبیان، عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در مراسم رونمایی از دو محصول جدید کامیونت و مینی بوس گفت: بخش خصوصی ما سالم‌تر از بخش دولتی است و اگر رانت و فساد ایجاد شده، در بخش دولتی بوده است. اگر قرار است سرمایه‌گذاری ناامن شود، اتفاقا به بخش دولتی برمی‌گردد و ما مجلسی‌ها هم نظارت نکردیم.

وی افزود: تحریم‌ها کار را عقب می‌اندازد، اما فرصت برای ما ایجاد می‌کند که بهتر بتوانیم عمل کنیم، بنابراین من معتقدم که ما باید قدر بخش خصوصی را بدانیم.

مطالعه بیشتر: ارزان‌ترین خودرو داخلی در آستانه گرانی / افزایش قیمت پراید چقدر محتمل است؟

عضو کمیسیون امنیت ملی با تاکید بر اینکه موانع بر سر راه بخش خصوصی باید برداشته شود، تاکید کرد: دو خودروساز بزرگ کشور باید به بخش خصوصی واگذار شود.

کواکبیان عنوان کرد: این که بالاخره بعد از مدت‌ها پلیس راهور می‌رسد به اینکه پراید را شماره گذاری نمی‌کنیم. ما این همه تلفات جاده ای داشتیم و خسارت دیدیم و بعدا تازه به این نتیجه می‌رسیم که قرار نیست که پراید را شماره‌گذاری کنیم. چرا از قبل به این موضوع فکر نکردیم.

مطالعه بیشتر: پراید؛ از تولد در آمریکا تا مرگ در ایران

وی تاکید کرد: من واقعا اعتقاد دارم محصولاتی که رونمایی می‌شود، باید با دقت تست شود.

کواکبیان با بیان اینکه ما افتخار می‌کنیم که ۲۸ هزار کشته جاده ای را به ۱۰ هزار کشته رسانده‌ایم، گفت: ایمنی جاده‌ها بسیار مهم است و اینکه خودروها را تست کنیم. من از پلیس راهور ناجا خواهش می‌کنم که به این بخش‌ها دقت کند.

مطالعه بیشتر: ارزان‌ترین خودرو داخلی در آستانه گرانی / افزایش قیمت پراید چقدر محتمل است؟

وی تاکید کرد: این که ما به رضایت مشتریان توجه می‌کنیم، یک بخشی از آن نیز باید به نفع جامعه برگردد.

مطالعه بیشتر: پشت پرده بقای پراید در اقتصاد ایران / چرا تولید پراید متوقف نمی‌شود؟

منبع: خبرآنلاین

  • تاریخ انتشار : 21 September 2019
  •   اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :