شرایط فروش جک J4 ویژه شهریور ۹۸ اعلام شد [به روز رسانی] - شرکت لیزینگ ایران خودرو

جک J4 یک سدان کامپکت است که به نوعی در بازار جایگزین مدل بزرگتر جک J5 شده است که پیش از این فروش بسیار موفقی را در بازار کشورمان تجربه کرده بود. در حالی که جک J5 در نسخه اتوماتیک از یک پیشرانه ۱٫۸ لیتری با قدرتی در حدود ۱۴۰ اسب بخار سود می برد، حالا جک J4 با وزن کمتری به پیشرانه ای اقتصادی تر با حجم ۱٫۵ لیتر مجهز شده است که توان تولید ۱۰۳ اسب بخار قدرت را دارد.

در ادامه با ما همراه باشید تا نگاهی داشته باشیم بر شرایط فروش های اعلامی کرمان موتور برای این خودرو:

جدیدترین قیمت جک J4 ویژه اردیبهشت ماه ۹۸ از سوی کرمان موتور اعلام شد. بر این اساس ۳۷ میلیون تومان بر قیمت جک J4 افزوده شده که رقم قابل توجهی محسوب می شود اما کرمان موتور این افزایش قیمت را ناشی از تطبیق قیمت تمام شده این خودرو با ارز نیمایی می داند.

قیمت جدید خودروی جک J4 اعلام شد – خرداد ۹۸ [به روز رسانی]

قیمت جدید خودروی جک J4 ویژه خردادماه ۹۸ از سوی کرمان موتور اعلام شد. این خودرو با قیمت جدید اعلام شده به صورت نقد و اقساط آماده واگذاری به متقاضیان است.

شرایط فروش جک J4 اعلام شد – تیر ۹۸ [به روز رسانی]

شرکت کرمان موتور به عنوان نماینده مونتاژ و تولید محصولات جک در ایران، شرایط فروش اقساطی جک J4 را با قیمت مصوب اعلام کرده است.

بر اساس این برنامه فروش، قیمت مصوب جک J4 در تیر ماه ۱۳۹۸ به ۱۴۹ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان است. طبق این بخشنامه، مشتریان می توانند با در نظر گرفتن پیش پرداخت های مختلف و باز پرداخت ۱ تا ۳ سال، نسبت به ثبت نام این خودرو و تحویل آن در شهریور ۹۸ اقدام نمایند.قیمت جک J4

شرایط فروش جک J4 به صورت اقساطی اعلام شد [به روز رسانی]

کرمان موتور قیمت نقدی این خودرو را ۱۴۹ میلیون و ۹۰۰ تومان تعیین کرده است که با ۳ پیش‌پرداخت ۵۸ میلیون و ۴۶۱ هزار تومانی یا ۷۰ میلیون و ۴۵۳ هزار تومانی و یا ۸۲ میلیون و ۴۴۵ هزار تومان به صورت اقساطی در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت.

این شرکت همچنین تعداد اقساط را بین ۱۲ تا ۳۶ ماه با پرداخت ۳ ماهه تعیین کرده است.

زمان تحویل خودروی مذکور شهریورماه در نظر گرفته شده و در ازای هر ماه تأخیر ۲٫۵ درصد سود به خریداران پرداخت خواهد شد.

شرایط فروش جک J4 ویژه شهریور ۹۸ اعلام شد [به روز رسانی]

شرکت کرمان موتور شرایط فروش فوری جک J4 را به صورت نقدی و اعتباری برای شهریور ۹۸ اعلام کرده است. در این طرح فروش خودروها در مدت ۳۰ روز کاری به دست مشتریان می رسند و قیمت ۱۴۹ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان برای جک J4 در نظر گرفته شده است.

فروش جک J4

  • تاریخ انتشار : 12 September 2019
  •   اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :