فیس لیفت جدید تویوتا C-HR مدل ۲۰۲۰ با قدرت و خشونت بیشتر معرفی شد - شرکت لیزینگ ایران خودرو

تویوتا پس از رونمایی از مدل C-HR در سال ۲۰۱۶ به‌روزرسانی های جدیدی در خصوص قوای محرکه، سیستم اطلاعات و سرگرمی، طراحی متفاوت سپر و چراغ جلو در کنار بهبود وضعیت هندلینگی برای این کراس اوور سایز کوچک خود کنار گذاشته است.

موتور جدید ۲ لیتری هیبریدی این خودرو توانایی تولید ۱۸۲ اسب بخار را دارد که در حدود ۶۲ اسب بخار بیشتر از موتور ۱٫۸ لیتری معمولی است.

این موتور از نسل جدید کرولا به عاریت گرفته شده است که بر حسب سیکل جدید WLTP تنها به ۴٫۷ لیتر بنزین برای هر ۱۰۰ کیلومتر نیاز دارد. همچنین میزان تولید گاز Co2 توسط آن نیز در هر کیلومتر معادل ۱۱۸ گرم است.

تویوتا سیستم فرمان و تعلیق فیس لیفت جدید C-HR را با تنظیمات جدید خود برای یک رانندگی اسپرتی درهم آمیخته و راحتی بیشتری را برای سرنشینان به ارمغان آورده است.

طراحی به نسبت متفاوت سپر جلو با استفاده از قطعات به رنگ مشکی و آرایش داخلی جدید چراغ های جلو و عقب مجهز به LED در کنار اسپویلر سقفی از مهم ترین تغییرات در بخش ظاهری این کراس اوور به شمار می رود.

تویوتا سیستم اطلاعات و سرگرمی این خودرو را با آخرین نسخه اندروید اتو و اپل کارپلی هماهنگ کرده و قابلیت آپدیت نقشه به صورت هوایی را در سرتاسر اروپا مهیا کرده است.

این کمپانی علاوه بر موارد مذکور بسته کاهش ورود صدا به داخل اتاق را که پیش از این به صورت یک آپشن اضافه قابل انتخاب بود به صورت استاندارد در اختیار تمامی خریداران فیس لیفت جدید تویوتا C-HR قرار داده است.

تویوتا C-HR

قیمت C-HR در بازار انگلستان در مدل پایه برابر با ۲۵٫۶۲۵ پوند است که با به‌روزرسانی جدید در حدود ۳۱۹۰ پوند افزایش قیمت را شاهد هستیم. در حال حاضر C-HR در کشور ترکیه، ژاپن، چین و تایلند تولید می شود.

تویوتا توانسته با عرضه C-HR جا پای محکمی در بازار رو به رشد کراس اوورهای سایز کوچک برای خود دست پا و کند و فروش مناسب آن در بازار داخلی ژاپن و آمریکا گواه این امر است.

انتظار می رود که با عرضه مدل قوی تر فیس لیفت جدید تویوتا C-HR حضور قدرتمندتری برای این کمپانی در کلاس کراس اوورهای سایز کوچک فراهم شود.

  • تاریخ انتشار : 02 October 2019
  •   اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :