همه بازارها مثبت شدند / گرانی طلا و دلار در دوره ارزانی خودرو / بانک‌ها به دنبال سپرده‌های جدید - شرکت لیزینگ ایران خودرو

به گزارش تجارت‌نیوز، قیمت دلار در بازار امروز تا ساعت ۱۶ با ۰٫۱ درصد افزایش، ۱۱ هزار و ۱۴۷ تومان اعلام شده است.

قیمت طلا گرمی ۱۸ عیار هم در بازار آزاد امروز دوشنبه ششم آبان تا ساعت ۱۶ با هزار و ۲۰۰ تومان افزایش به ۴۰۰ هزار و ۶۰۰ تومان رسید.

قیمت سکه امامی در بازار آزاد امروز دوشنبه ششم آبان تا ساعت ۱۶ با ۲۹ هزار تومان افزایش به سه میلیون و ۹۳۰ هزار تومان رسید.

اما وضعیت بازار سهام امروز چطور بود؟

بورس دومین روز کاری هفته در محدوده مثبت به پایان رسید؛ در این روز شاخص کل با رشدی کمتر از یک درصد، در آستانه ورود به کانال ۳۰۶ هزار واحدی قرار گرفت.

شاخص بورس امروز مثبت شد.

همچنین امروز تجارت‌نیوز گزارش داده که با آغاز آبان ماه بازار خودروهای داخلی نوسانات قیمتی جزئی را تجربه کرده است. بیشترین تغییر مربوط به خودرو دنا با شش میلیون تومان کاهش در قیمت بوده است.

مطالعه بیشتر: دنا ۶ میلیون تومان ارزان شد + لیست قیمت

درباره بازار مسکن نیز امروز یک کارشناس بازار مسکن می‌گوید: توصیه ما به مردم این است که برای خرید خانه پیش قدم شوند. البته هر گاه ما چنین توصیه‌ای را به مردم داریم آنها ما را به چشم دلال یا منفعت طلب می‌بینند، در حالی که آمار مهر ماه رشد قیمت خانه را نشان می‌دهد.

مطالعه بیشتر: مردم برای خرید خانه پیش‌قدم شوند / مردم به وعده ارزانی قیمت مسکن دل نبندند

همچنین امروز تجارت‌نیوز در گزارشی نوشت: این روزها در میان حجم عظیمی از تبلیغات، انواع تبلیغات بانکی برای جذب سپرده نیز به چشم می‌خورد. هر بانکی با معرفی یک طرح منحصر به خود تلاش می‌کند تا بتواند با دادن شرایط ویژه‌ای از جمله سود سپرده بیشتر یا پرداخت تسهیلات، مشتریان را به سپرده‌گذاری سوق دهد.

مطالعه بیشتر: شگرد جدید بانک‌ها برای جذب سپرده / بدون ضامن وام بگیرید

  • تاریخ انتشار : 28 October 2019
  •   اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :