چری تیگو ۸ در ایران تست فنی می شود - شرکت لیزینگ ایران خودرو

محصولات جدید چری علاوه‌بر امکانات رفاهی هماهنگ با استاندارد جهانی، ظاهر بسیار خوبی دارند و فراتر از انتظار مخاطبان کشورهای مختلف را جذب می‌کنند. بازار ایران هم در سال‌های گذشته، میزبان انواع محصولات چری بوده است. پس از گذشت چندین ماه از معرفی رسمی چری تیگو ۸ در چین حال تصاویر جدید نشان می دهد که این خودرو با ظاهری استتاری در حال طی کردن تست های فنی در ایران است.

گویا شرکت مدیران خودرو با وارد کردن تعدادی از این خودرو به ایران در حال بررسی و انجام تست‌های تطبیق آن با شرایط آب و هوایی کشورمان و در نهایت تولید آن در داخل است. این تصاویر تعدادی از خودروهای تیگو ۸ در تهران را نشان می دهد که برای مشخص نشدن نوع خودرو برخی از زوایای خودرو پوشیده شده است.

استفاده از موتور ۱٫۵ لیتری توربوشارژر که با قدرت تقریبی ۱۴۷ اسب بخار، وجه مشترک تعدادی از خودروهای چری مانند تیگو ۷ و آریزو ۶ است که احتمالا همین موتور البته با قدرت و گشتاور بیشتری بر روی تیگو ۸ نیز مورد استفاده قرار گیرد.

این خودرو با دو نوع جعبه ‌دنده‌ی ۶ سرعته‌ی دستی یا ۶ سرعته‌ی خودکار دوکلاچه (DCT) تولید می‌شود که نهایت سرعتش ۱۹۰ کیلومتر بر ساعت است.

تیگو 8

چری تیگو ۸ چند ماه پیش به طور رسمی در نمایشگاه خودروی چین معرفی شده بود. حال با توجه به حضور برند چری در ایران به نظر می رسد باید به زودی شاهد ورود تیگو ۸ به بازار کشور مان باشیم.

در تازه ترین رده بندی پرفروش ترین خودروهای بازار چین از ابتدای سال جاری میلادی (۲۰۱۹)، چری تیگو ۸ با وجود تازه وارد بودن توانسته بود رتبه ۶۷ را در بین ۱۰۰ خودروی پرفروش کسب کند.

  • تاریخ انتشار : 04 October 2019
  •   اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :