کدام خودروها در مهر ماه نوسان قیمت داشتند؟ / آخرین قیمت خودروهای خارجی و داخلی - شرکت لیزینگ ایران خودرو

به گزارش تجارت‌نیوز، هرچند شروع مهر ماه امسال همزمان با شروع نوسانات جزیی در بازار خودروهای داخلی و خارجی بود اما در اواخر مهر ماه مجددا روند قیمت‌ها در بازار خودرو داخلی و خارجی باثبات شد.

چهارشنبه سوم مهر ماه تجارت‌نیوز گزارش داد که بازار خودروهای داخلی مهر ماه را با نوسانات جزئی در قیمت آغاز کرده‌اند. خودرو دنا دو میلیون کاهش و پژو ۲۰۶ یک میلیون افزایش قیمت را تجربه کرده‌اند.

مطالعه بیشتر: نوسانات جزئی در بازار ماشین داخلی + لیست آخرین قیمت‌ها در بازار خودرو

روز جمعه پنجم مهر ماه نیز گزارش شد که در نخستین روزهای مهرماه می‌توان نوساناتی را در بازار خودروهای خارجی رصد کرد. سورنتو بیشترین افزایش و سوناتا بیشترین کاهش قیمت را تجربه کرده‌اند.

مطالعه بیشتر: سورنتو ۱۰۰ میلیون تومان گران شد + لیست قیمت انواع خودرو خارجی

در اواسط مهر ماه هم وضعیت بازار خودرو به همان شکل اوایل این ماه بود.

۱۵ مهر ماه امسال بررسی تجارت‌نیوز نشان می‌داد که در نیمه مهرماه بازار خودروهای داخلی شاهد افزایش قیمت جزئی بوده است. خودوهای سمند LX، پژو ۲۰۶ تیپ ۵ و رنو تندر پلاس دنده‌ای بیشترین افزایش قیمت را داشته‌اند.

مطالعه بیشتر: افزایش قیمت جزئی در خودروهای داخلی + لیست قیمت

۲۲ مهر ماه هم تجارت‌نیوز گزارش داد که در دهه سوم مهرماه بازار خودروهای خارجی نوسانات جزئی را شاهد بود. داستر تک دیفرانسیل با ۳۰ میلیون تومان کاهش به قیمت ۲۸۰ میلیون تومان رسید.

مطالعه بیشتر: رنو داستر تک‌ دیفرانسیل ۳۰ میلیون تومان ارزان شد + لیست قیمت انواع خودرو خارجی

اما در روزهای پایانی مهر ماه وضعیت بازار خودرو باثبات‌تر شد و طبق بررسی تجارت‌نیوز در ۲۶ مهر ماه، بازار خودروهای داخلی در روزهای پایانی مهرماه سال ۱۳۹۸ همچنان دارای ثبات نسبی است و تنش قیمتی در آن دیده نمی‌شود و نوسانات بین یک تا چهار میلیون بوده است.

آخرین لیست قیمت خودروهای داخلی در پاییز امسال

درباره بازار خودروهای خارجی نیز تجارت‌نیوز ۲۹ مهر ماه گزارش داد، در روزهای پایانی مهر ماه قیمت تمام خودروهای لیست غیر از سه مورد ثابت بوده است. هیوندای سوناتا هیبرید، i20 و مزدا۳ جدید نوسانات جزئی را تجربه کرده‌اند.

آخرین لیست قیمت انواع خودرو خارجی در پاییز امسال

مطالعه بیشتر: اعلام زمان جدید برای تحویل خودروهای معوق ایران‌خودرو و سایپا

  • تاریخ انتشار : 25 October 2019
  •   اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :