آخرین قیمت پراید در بازار / پژو ۲۰۶ به ۱۰۰ میلیون تومان رسید / جدیدترین قیمت‌ سایپا و ایران‌خودرو (جدول) - شرکت لیزینگ ایران خودرو

به گزارش تجارت‌نیوز، آخرین قیمت انواع خودروهای سایپا و ایران‌خودرو در هفته اخیر که مربوط به دیروز یعنی ۹ آبان ماه است را می‌توانید در این گزارش مشاهده کنید.

خبرگزاری تسنیم قیمت‌ها در بازار را هم این طور گزارش داده که خودرو پراید ۱۳۱ با قیمت ۴۵میلیون و ۲۰۰ هزار تومان، چانگان با قیمت ۱۷۸ میلیون تومان، استپ‌وی با قیمت ۱۸۳میلیون تومان، سراتو با قیمت ۲۸۲میلیون تومان و تیبا با قیمت ۵۱میلیون و ۵۰۰ هزار تومان مورد معامله قرار گرفت.

کوئیک اتوماتیک با قیمت ۹۵ میلیون تومان، تیبا ۲ با قیمت ۵۸ میلیون و۵۰۰ هزار تومان و پراید ۱۱۱ با قیمت ۴۹ میلیون و ۲۰۰ هزارتومان به فروش می‌رسد.

قیمت انواع محصولات سایپا در هفته منتهی به ۹ آبان ماه

در مورد محصولات ایران‌خودرو نیز در بازار دیروز خرید و فروش خودرو پژو ۴۰۵ با قیمت ۷۵ میلیون تومان، پژو ۲۰۶ صندوق‌دار با قیمت ۱۰۰ میلیون تومان و پژو۲۰۷ دنده‌ای با قیمت ۱۲۸ میلیون تومان مورد معامله قرار گرفت.

علاوه بر این سمند EF7 با قیمت ۹۱ میلیون تومان، پژو ۲۰۷ اتوماتیک با قیمت ۱۶۲ میلیون تومان، پژو ۲۰۶ تیپ ۲ با قیمت ۸۳ میلیون تومان و دنا با قیمت ۱۰۸ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

آخرین قیمت محصولات ایران‌خودرو تا پایان هفته منتهی به ۹ آبان ماه

مطالعه بیشتر: قیمت خودرو تا پایان امسال گران نخواهد شد

  • تاریخ انتشار : 01 November 2019
  •   اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :