جدیدترین شرایط فروش جک S3 ویژه آبان ۹۸ [به روز رسانی] - شرکت لیزینگ ایران خودرو

جک S3 دارای موتور ۱۶۰۰ سی.سی چهار سیلندر با استاندارد آلایندگی یورو۵ است که می تواند۱۰۷ اسب بخار قدرت و ۱۵۵ نیوتون متر گشتاور تولید کند. این قدرت با گیربکس ۶ سرعته CVT منتقل می شود همچنین سیستم فرمان برقی EPS است.

جک S3

جک اس ۳ از لحاظ ایمنی در شرایط نسبتا خوبی قرار دارد. طبق ادعای سازندگان این خودرو، ۴۶ درصد از بدنه ‌ی آن از ورق ‌های فولادی مستحکم و ۳۳ درصد آن نیز از فولاد گالوانیزه تشکیل شده است.

در تمامی مدل ‌های جک S3 به طور استاندارد ۲ کیسه هوا تعبیه شده است. سامانه‌های ایمنی ABS، EBD، ESP از دیگر امکانات ایمنی هستند که بر روی این خودرو نصب شده ‌اند.

در ادامه با ما همراه باشید تا نگاهی داشته باشیم بر شرایط فروش جک S3 اتوماتیک ویژه اسفند ماه ۹۷:

جک S3 شرایط فروش

افزایش ۱۹ میلیون تومانی قیمت جک S3 [به روز رسانی]

در اولین روزهای اردیبهشت ماه ۱۳۹۸، کرمان موتور قیمت جک S3 اتوماتیک را در حدود ۱۹ میلیون تومان افزایش داده و حالا قیمتی برابر با ۱۸۰ میلیون تومان برای این کراس اوور کامپکت به شکل رسمی اعلام شده است. به نظر می رسد که این قیمت گذاری در راستای پوشش هزینه های تورمی سال ۹۷ و تطبیق با پرداخت افزایش دستمزدها صورت گرفته باشد.

قیمت جک S3 مجدد در اردیبهشت ماه تغییر کرد [به روز رسانی]

شرکت کرمان موتور که هفته گذشته قیمت جدید خودروی جک S3 را اعلام نموده بود، مجدد با افزایشی نجومی قیمتی جدید برای این خودرو تعیین کرد.

قیمت جک S3

فروش نقدی و اقساطی خودروی جک s3 با قیمت ذیل فعال گردیده است.

قیمت جک S3 مجدد در اردیبهشت ماه تغییر کرد [به روز رسانی]

شرکت کرمان موتور که ۸ اردیبهشت قیمت جدید خودروی جک S3 را اعلام نموده بود، مجددا قیمت جدیدی برای این خودرو اعلام کرد. این سومین بار است که قیمت این خودرو در طی ماه جاری (اردیبهشت ماه) تغییر می کند.

شرایط فروش جک S3 اعلام شد – شهریور ۹۸ [به‌روزرسانی]

شرکت کرمان موتور شرایط فروش فوری جک S3 را به صورت نقدی و اعتباری برای شهریور ۹۸ اعلام کرده است. در این طرح فروش خودروها در مدت ۳۰ روز کاری به دست مشتریان می رسند و قیمت جک S3 از جانب کرمان موتور ۲۱۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده است.

شرایط فروش جک S3 ویژه مهرماه ۹۸ – مشارکت در تولید [به‌روزرسانی]

طرح فروش اقساطی خودروهای جک S3 با شرایط جدید – آبان ۹۸ [به روز رسانی]

کرمان موتور طرح جدید فروش اقساطی محصولات خود را ویژه آبان ماه ۹۸ آغاز نمود.

فروش اقساطی خودرو جک s3/ جدول ۱:

فروش اقساطی خودرو جک s3/ جدول ۲:

فروش اقساطی خودرو جک s3/ جدول ۳:

جدیدترین شرایط فروش جک S3 ویژه آبان ۹۸ [به روز رسانی]

جدیدترین طرح فروش خودرو جک S3 ویژه آبان ماه ۹۸ از سوی کرمان موتور منتشر شد. این بخشنامه از ۱۲ آبان ماه ۹۸ بر روی سیستم فروش شرکت کرمان موتور فعال است.

شرایط فروش غیرقطعی جک S3

شرایط فروش جک S3

شرایط فروش قطعی جک S3

  • تاریخ انتشار : 04 November 2019
  •   اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :