خودروسازان بم شرایط فروش جیلی GC6 اکسلنت ویژه آذر ۹۸ را اعلام کرد [به‌روزرسانی] - شرکت لیزینگ ایران خودرو

شرکت خودروسازان بم شرایط فروش جیلی GC6 اکسلنت را اعلام کرد. قیمت قطعی این خودرو ۱۲۵میلیون تومان با موعد ۳۰ روزه خواهد بود.

پیش پرداخت این خودرو در این طرح ۸۰ میلیون تومان با تسهیلات ۴۵ میلیون تومانی پیش بینی شده است. طرح فروش جیلی GC6 اکسلنت تا ۳۰ دی ماه ادامه خواهد داشت و سند خودرو نیز تا پایان بازپرداخت تسهیلات در رهن شرکت خودروسازان بم بوده و سند فاکتور فروش خودروها تا پایان تسویه حساب نزد شرکت خودروسازان بم خواهد ماند.

شرایط فروش جیلی GC6 اکسلنت :

فروش جیلی GC6 اکسلنت

جیلی GC6 اکسلنت داراى پیشرانه ۱۴۹۸ سی‌ سی تنفس طبیعی است، که این پیشرانه قادر به تولید بیشینه قدرت ۱۰۵ اسب بخار در دور ۶۲۰۰ و بیشینه گشتاور ۱۴۵ نیوتن ‌متر در دور ۴۲۰۰ است و این قدرت و گشتاور توسط یک جعبه دنده ۴ سرعته خودکار ساخت شرکت JATCO ژاپن به محور جلوی این خودرو منتقل می ‌شود.

فروش جیلی GC6 اکسلنت

جیلی GC6 اکسلنت دارای تجهیزاتی مانند دو کیسه ایمنی هوا (راننده و سرنشین)، سیستم ترمز ضد قفل و توزیع الکترونیکی نیروی ترمز، چراغ روشنایی در روز، سیستم صوتی و تصویری با نمایشگر لمسی ۸ اینچی و قابلیت اتصال تلفن همراه، آینه‌‌ های جانبی با قابلیت تنظیم برقی و سنسور دنده عقب است.

شرایط فروش جیلی GC6 اکسلنت – آذر ۹۸ [به روز رسانی]

شرکت خودروسازان بم، شرایط فروش جیلی GC6 اکسلنت ویژه نیمه اول آذر را اعلام کرد. در این شرایط، قیمت خودرو یاد شده، ۱۶۲ میلیون تومان اعلام شده است.
نحوه فروش نیز به صورت نقدی و تحویل فوری، با مدت زمان سی روز کاری است.

https://likco.ir/wp-content/uploads/2019/11/Geely-GC6-17.jpg

جیلی GC6 اکسلنت با مدل ۱۳۹۸ به مشتریان تحویل می‌شود و به ازای هر ماه تاخیر در تحویل خودرو، یک درصد سود به خریداران پرداخت خواهد شد.

تست و بررسی جیلی GC6 را می توانید از طریق این لینک مطالعه فرمایید.

در ادامه می‌توانید شرایط فروش جیلی GC6 اکسلنت ویژه نیمه اول آذر را مشاهده نمایید:

شرایط فروش جیلی GC6 اکسلنت

  • تاریخ انتشار : 25 November 2019
  •   اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :