دلار و طلا گران شد / ارزانی خودرو و مسکن در روزهای گرانی! / اولین سیگنال‌ ارزی برای سال ۹۹ - شرکت لیزینگ ایران خودرو

به گزارش تجارت‌نیوز، قیمت دلار در بازار امروز تا ساعت ۱۶ با ۰٫۸ درصد افزایش، ۱۱ هزار و ۸۸۹ تومان اعلام شده است.

تبلیغات توسط تجارت‌نیوز

قیمت طلا گرمی ۱۸ عیار در بازار آزاد امروز یکشنبه سوم آذر ماه تا ساعت ۱۶ با شش هزار و ۷۰۰ تومان افزایش، ۴۲۷ هزار و ۶۰۰ تومان است.

قیمت سکه امامی هم در بازار آزاد امروز یکشنبه سوم آذر ماه تا ساعت ۱۶ با ۱۰۰ هزار تومان افزایش به چهار میلیون و ۲۷۰ هزار تومان رسید.

اما در امروز بورس چه وضعیتی داشت؟

شاخص کل بورس در دومین روز هفته، پس از یک رفت و برگشت به سمت محدوده منفی، با ۱۵۱ واحد رشد، در کانال ۳۰۵ هزار واحدی مستقر شد. شاخص کل هم وزن نیز با رشدی ۶۸۶ مرتبه‌ای، در کانال ۸۹ هزار واحدی قرار گرفت.

بورس امروز یک روند صعودی داشت.

در همین روز گرانی قیمت‌ها در بازار، تجارت‌نیوز گزارش داد: در اولین قیمت از انواع خودرو در بازار قیمت پراید ۱۱۱ بیش از ۱٫۶ میلیون و قیمت سمند دوگانه‌سوز بیش از چهار میلیون تومان نسبت به آخر هفته پیش ارزان شدند.

مطالعه بیشتر: اولین قیمت خودروها در هفته دوم بدون اینترنت / پراید و سمند دوگانه‌سوز ارزان شدند + جدول

در همین حال امروز درباره کارنامه بازار مسکن در آبان نشان داد که متوسط قیمت یک مترمربع آپارتمان در مناطق ۲۲گانه تهران در آبان ماه نسبت به مهر ماه امسال با کاهش ۱٫۷ درصدی به ۱۲ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان رسیده است.

امروز خبر مهم ارزی هم مربوط به اظهارات محمدباقر نوبخت بود.

رئیس سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه آقای رئیس جمهور دستور داد که سال آینده هم همه اقلام اساسی کشور با ارز ۴ هزار و ۲۰۰ تومانی وارد شود، گفت: ما اگر بنزین را ۵۰ سنت بفروشیم درآمد حاصله را به حساب مردم واریز می‌کنیم، ولی دیگر وارد کننده نخواهیم بود.

مطالعه بیشتر: ارز ۴۲۰۰ تومانی سال ۹۹ حذف نمی‌شود

همچنین امروز عضو هیات نمایندگان اتاق تهران درباره قیمت دلار تا پایان سال به تجارت‌نیوز گفت: قیمت دلار تا پایان سال جهش نخواهد داشت. همچنین قیمت دلار تا اسفند ماه در کانال ۱۱ تا ۱۲ هزار تومان است و هرگز قیمت دلار به مرز به ۲۰ هزار تومان نخواهد رسید.

اعلام زمان ثبت‌نام‌های جدید مسکن ملی، اعلام زمان ثبت اعتراض به یارانه، رشد ۰٫۱۲ درصدی نفت در هفته‌ای که گذشت و مزایده بزرگ ۲٫۱ هزار میلیارد تومانی اموال بانک شهر از دیگر اخبار مهم امروز بودند.

مطالعه بیشتر: خبر جدید درباره یارانه سوخت / اعلام حداکثر فرصت اعتراض و ثبت ۹۰ هزار درخواست

  • تاریخ انتشار : 24 November 2019
  •   اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :