فقط سکه تمام گران نشد / بازگشت روند صعودی دلار و بورس / افزایش قیمت در بازار خودرو - شرکت لیزینگ ایران خودرو

به گزارش تجارت‌نیوز، قیمت دلار در بازار امروز تا ساعت ۱۵ با ۰٫۱ درصد افزایش، ۱۱ هزار و ۹۴۹ تومان اعلام شده است.

قیمت طلا گرمی ۱۸ عیار هم در بازار آزاد امروز چهارشنبه ۲۹ آبان ماه تا ساعت ۱۵ با هزار و ۱۰۰ تومان افزایش به ۴۲۳ هزار و ۶۰۰ تومان رسید.

اما امروز قیمت سکه امامی در بازار آزاد امروز چهارشنبه ۲۹ آبان ماه تا ساعت ۱۵ با ۶۰ هزار تومان کاهش به چهار میلیون و ۸۸ هزار تومان رسید.

با وجود نزولی بودن قیمت سکه تمام، قیمت نیم سکه در بازار آزاد امروز چهارشنبه ۲۹ آبان ماه تا ساعت ۱۵ با ۱۹ هزار تومان افزایش به دو میلیون و ۱۸۸ هزار تومان رسید.

قیمت ربع سکه هم در بازار آزاد امروز چهارشنبه ۲۹ آبان ماه تا ساعت ۱۵ با ۳۰ هزار تومان افزایش به یک میلیون و ۳۸۹ هزار تومان رسید.

اما در این شرایط بازار سهام چه وضعیتی داشته است؟

بورس تهران در آخرین روز کاری این هفته خود به رشد اندک شاخص بسنده کرد و با بازدهی ۰٫۱ درصدی در آستانه ورود به کانال ۳۰۵ هزار واحدی قرار گرفت.

بازار سهام امروز یک روند صعودی را پشت سر گذاشت.

همچنین امروز وزیر صنعت، معدن و تجارت گفته است: طبق دستور رئیس‌جمهوری، دولت و دستگاه‌های دولتی طبق به هیچ عنوان تا پایان سال حق گران کردن هیچ کالا و خدماتی را ندارند اما از سویی دیگر درصدی افزایش برخی کالاها اجتناب‌ناپذیر است.

آخرین خبر روحانی از پرداخت یارانه معیشتی، اظهارات رئیس دفتر رئیس جمهور مبنی بر اینکه اینترنت به زودی وصل می‌شود، برآورد خسارت ۱٫۵ میلیارد دلاری قطع شدن اینترنت، عبور قیمت پراید از ۵۵ میلیون تومان، اعلام ۴ عرضه اولیه جدید در بورس، موج تقاضا برای خرید خودروهای دو گانه سوز و اعلام وام ۵ میلیارد دلاری از روسیه از مهمترین اخبار امروز بودند.

همچنین امروز وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: دولت با تمرکز بر نظارت جامع بر بازار خدمات و کالا‌ها مانع افزایش قیمت‌ها می‌شود.

مطالعه بیشتر: دولت مانع افزایش قیمت‌ها می‌شود / بازار خدمات و کالا ثبات دارد

  • تاریخ انتشار : 20 November 2019
  •   اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :