معرفی ب ام و M8 کامپتیشن توسط کارشناس فروش ایرانی ب ام و در آلمان [تماشا کنید] - شرکت لیزینگ ایران خودرو

کمپانی ب ام و پس از تقریبا بیست سال وقفه، نسل دوم سری ۸ را در خردادماه سال ۹۷ معرفی کرد. این خودرو که جایگزین سری ۶ شده، گران ترین و البته از دید بسیاری زیباترین محصول کنونی ب ام و به شمار می رود. سری ۸ با اتاق های مختلفی تولید شده و علاقه مندان می توانند آن را در نسخه های کوپه، کانورتیبل (سقف بازشونده) و سدان چهار درب (گرن کوپه) خریداری کنند.

ب ام و M8

فارغ از نوع اتاق، سری ۸ با پیشرانه های متنوعی قابل انتخاب است. مثل دیگر محصولات ب ام و، قوی ترین و سریع ترین عضو این خانواده نیز با نشان M شناخته می شود.

نیروبخش ب ام و M8 همان موتور ۴٫۴ لیتری معروف باواریایی ها است که برای نخستین بار با نسل کنونی M8 معرفی شد. این موتور به سری S63 تعلق داشته و با کد داخلی S63B44T4 شناخته می شود. موتور مذکور توانایی تولید ۶۰۰ اسب بخار قدرت و ۷۵۰ نیوتن متر گشتاور را دارد.

ب ام و M8

اما با رویه ای که شرکت ب ام و اخیرا در پیش گرفته، در کنار نسخه های M استاندارد نسخه هایی ارتقا یافته با پسوند Competition نیز تولید می شوند. این نسخه ها معمولا به لحاظ فاکتورهایی چون قدرت، شتاب، سیستم تعلیق، سیستم اگزوز و ایرودینامیک در جایگاه بهتری قرار می گیرند.

ب ام و M8 هم با پیروی از این فرمول در دو مدل استاندارد و Competition به فروش می رسد. با بهینه سازی هایی که در موتور نسخه Competition اعمال شده، قدرت خروجی آن با ۲۵ واحد افزایش به ۶۲۵ اسب بخار ارتقا پیدا کرده است. طبق کاتالوگ این خودرو برای رسیدن به سرعت ۱۰۰ کیلومتر در ساعت به ۳٫۲ ثانیه و برای دستیابی به سرعت ۲۰۰ کیلومتر در ساعت به ۱۱٫۵ ثانیه زمان نیاز دارد.

ب ام و M8

باواریایی ها با تولید M8 سعی کرده اند ترکیبی ناب از قدرت، هیجان و کیفیت را ایجاد کنند. در کابین این خودرو از بهترین مواد استفاده شده و آپشن های رفاهی آن در سطحی بالا قرار دارند.

به تازگی امکان بررسی ویدیویی کوتاه نسخه کانورتیبل M8 توسط کارشناس فروش یکی از نمایندگی های ب ام و در آلمان فراهم شده است. با تماشای کلیپ های کوتاه زیر می توانید بهتر و بیشتر با مشخصات و جزئیات مدل مورد بحث آشنا شوید.

  • تاریخ انتشار : 05 November 2019
  •   اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :