پراید در بازار ۵۰ میلیون تومان شد / آخرین قیمت‌ سایپا و ایران‌خودرو تا پیش از تعطیلات + جدول - شرکت لیزینگ ایران خودرو

به گزارش تجارت‌نیوز، آخرین قیمت انواع خودروهای سایپا و ایران‌خودرو در هفته اخیر که مربوط به دیروز یعنی ۱۴ آبان ماه است را می‌توانید در این گزارش مشاهده کنید.

در حالی که تا پایان هفته گذشته خبرگزاری تسنیم قیمت پراید ۱۱۱ را در بازار ۴۹٫۲ میلیون تومان گزارش داده بود، دیروز همین خبرگزاری قیمت این مدل از خودرو را در بازار ۵۰٫۵ میلیون تومان گزارش داده است.

طبق این گزارش، در بازار دیروز خرید و فروش خودرو پراید ۱۱۱ با قیمت ۵۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، پراید ۱۳۱ با قیمت ۴۷میلیون تومان، چانگان با قیمت ۱۸۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، استپ‌وی با قیمت ۱۸۵میلیون تومان، سراتو با قیمت ۲۸۴میلیون تومان و تیبا با قیمت ۵۷ میلیون تومان مورد معامله قرار گرفت.

همچنین کوئیک اتوماتیک با قیمت ۹۵ میلیون تومان و تیبا ۲ با قیمت ۵۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسد.

قیمت خودروهای سایپا به‌شرح زیر است:

قیمت انواع محصولات سایپا تا روز ۱۴ آبان ماه امسال

در بازار دیروز خرید و فروش محصولات ایران‌خودرو نیز پژو ۴۰۵ با قیمت ۷۶ میلیون تومان، پژو ۲۰۶ صندوق دار با قیمت ۱۰۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و پژو۲۰۷ دنده ای با قیمت ۱۳۴ میلیون تومان مورد معامله قرار گرفت.

علاوه بر این سمند EF7 با قیمت ۹۴ میلیون تومان، پژو ۲۰۷ اتوماتیک با قیمت ۱۶۸ میلیون تومان، پژو ۲۰۶ تیپ ۲ با قیمت ۸۵ میلیون تومان و دنا با قیمت ۱۱۱میلیون تومان به فروش می‌رسد.

قیمت انواع محصولات ایران‌خودرو تا پایان روز ۱۴ آبان ماه امسال

مطالعه بیشتر: آخرین قیمت پراید در بازار / پژو ۲۰۶ به ۱۰۰ میلیون تومان رسید / جدیدترین قیمت‌ سایپا و ایران‌خودرو (جدول)

  • تاریخ انتشار : 06 November 2019
  •   اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :