پژو ۲۰۶ و ۲۰۷ از اول مهر چقدر گران شد؟ - شرکت لیزینگ ایران خودرو

به گزارش تجارت‌نیوز، در بین محصولات ایران‌خودرو گرایش جوانان معمولا به سمت دو خودروی پژو ۲۰۶ و ۲۰۷ است. پژو ۲۰۷ در دو نسخه گیربکس اتوماتیک و دنده‌ای در بازار وجود دارد.

بررسی‌ قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۵ و پژو ۲۰۷ اتوماتیک در بازار از ابتدای مهر تاکنون نشان می‌دهد این دو خودرو با افزایش قیمت مواجه شده‌اند.

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۵ در نخستین روز آبان حدود ۹۳ میلیون تومان بود که روز بعدی این قیمت با رشد ۲ میلیون تومانی به ۹۵ میلیون تومان رسید. این روند تا تاریخ ۱۱ آبان ادامه داشت و دوباره از ۱۲ آبان جهش یک میلیون تومانی در نرخ این خودرو ایجاد شد. دوباره از ۱۶ أبان قیمت ۲۰۶ تیپ ۵ رشد ۲ میلیون تومانی پیدا کرد و به ۹۸ میلیون تومان رسید.

در حال حاضر نیز این خودرو در بازار قیمتی حدود ۹۹ الی ۱۰۰ میلیون تومان دارد. این نکته را باید گفت که قیمت ۲۰۶ در نخستین روز مهر نیز حدود ۹۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان بود. بنابراین می‌توان گفت پژو ۲۰۶ تیپ ۵ حدود ۶ میلیون تومان از مهر تاکنون گران شد.

این روزها بازار خودروهای گیربکس اتوماتیک به شدت داغ شده است و نسخه اتومات پژو ۲۰۷ نیز از این قاعده مستثنی نیست و خریداران زیادی دارد. قیمت این خودرو در ابتدای آبان ماه در بازار تقریبا ۱۶۰ میلیون تومان بود. اما از روز دوم آبان ماه جهش ۴ میلیون تومانی پیدا کرد و به ۱۶۴ میلیون تومان رسید.

روند ثبات قیمت ۲۰۷ اتومات تا ۱۵ آبان ادامه داشت و از روز بعد نرخ آن ۱۶۷ میلیون تومان شد.

در حال حاضر نیز این خودرو در بازار با قیمت تقریبی ۱۶۷ الی ۱۶۸ میلیون تومان معامله می‌شود. لازم به ذکر است که قیمت پژو ۲۰۷ اتومات در نخستین روز مهر ۱۵۵ میلیون تومان بود. روند رشد قیمت ۲۰۷ اتومات بیشتر از ۲۰۶ تیپ ۵ بوده و افزایش ۱۳ میلیون تومانی را تجربه کرده است.

منبع: گسترش‌نیوز

  • تاریخ انتشار : 12 November 2019
  •   اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :