چری آریزو ۶ مجددا توسط مدیران خودرو عرضه می شود - شرکت لیزینگ ایران خودرو

شرکت مدیران خودرو اواخر سال گذشته سدان زیبا و لوکس خود را با توجه به شرایط موجود به تعداد محدود در بازار عرضه نمود، اما با توجه به مسائل موجود برای مدتی عرضه این سدان متوقف گردید. حال با توجه به تقاضای بازار، شرکت مدیران خودرو قصد دارد تا دوباره عرضه آن را آغاز کند. آریزو ۶ مدرن ترین سدان شرکت چری است که در بازار و برای رقابت با خودروهای بنامی چون مزدا ۳، هیوندای النترا و کیا سراتو خود را آماده کرده که البته کمی از نظر سگمنت متفاوت هستند. آریزو ۶ از موتوری مشابه با تیگو ۷ بهره می برد.

این موتور ۱٫۵ لیتری توربو قدرتی ۱۴۷ اسب بخار و گشتاوری ۲۱۰ نیوتن بر متر تولید می کند. همچنین این خودرو دارای مجموعه کاملی از آپشن های ایمنی و رفاهی است که از این جمله می توان به ایربگ های جلو، جانبی، پرده ای و همچنین سیستم پایداری الکترونیکی (ESP)، سیستم کنترل ضد لغزش (TCS)، سیستم کنترل در سر بالایی (HHC) اشاره کرد. از جمله دیگر آپشن های مهم و شاخص این خودرو سیستم اتوهلد، ترمز پارک برقی، فرمان برقی و دوربین ۳۶۰ است.

.آریزو 6
همچنین مدلهای جدید این خودرو با آپشن هایی چون صندلی برقی راننده و گرمکن صندلی های جلو بر اساس تقاضا در بازار ایران عرضه می شوند.

از سوی دیگر این خودرو نیز به مانند دیگر محصولات برند چری، از گارانتی ۵ سال یا ۱۵۰٫۰۰۰ کیلومتر و ۲ سال یا ۶ نوبت سرویس رایگان که خدماتی منحصر به فرد در میان خودروسازان موجود است بهره می برد.

  • تاریخ انتشار : 13 November 2019
  •   اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :