دلار و طلا کوتاه نمی‌آیند / بورس هم صعودی باقی ماند / آخرین اخبار از واردات خودرو - شرکت لیزینگ ایران خودرو

به گزارش تجارت‌نیوز، قیمت دلار در بازار امروز تا ساعت ۱۵ با ۱٫۲ درصد افزایش، ۱۲ هزار و ۵۴۲ تومان اعلام شده است.

قیمت طلا گرمی ۱۸ عیار هم در بازار آزاد امروز دوشنبه ۱۱ آذر ماه تا ساعت ۱۵ با ۹۰۰ تومان افزایش به ۴۴۳ هزار و ۷۰۰ تومان رسید.

قیمت سکه امامی در بازار آزاد امروز دوشنبه ۱۱ آذر ماه تا ساعت ۱۵ با ۱۱ هزار تومان افزایش به چهار میلیون و ۴۲۸ هزار تومان چهار میلیون و ۴۲۸ هزار تومان رسید.

اما امروز وضعیت بازار سهام چطور بود؟

شاخص کل بورس به واسطه توجه بازار به گروه‌های فلزات اساسی و شیمیایی‌ها در دقایق ابتدایی، رشد قابل توجهی را تجربه کرد و بیش از چهار هزار واحد افزایش یافت، اما در ادامه و با افزایش فشار فروش، از شدت اولیه رشد کاسته شد و شاخص کل پس از افتی ۲۷۰۰ واحدی در کانال ۳۲۰ هزار متوقف شد.

شاخص بورس امروز هم صعودی باقی ماند.

مذاکره خودرویی ایران با ۳ شریک خارجی، انتشار روند ۸ ماهه قیمت مسکن در مناطق ۲۲ گانه تهران، انتشار عملکرد بانک ملت در آبان ماه و شروع مرحله جدید ثبت‌نام مسکن ملی از چهارشنبه از مهمترین اخبار امروز بود.

همچنین امروز معاون اول رئیس جمهور با بیان اینکه شرایطی که امروز طبقه متوسط و ضعیف در آن قرار دارند جزء بدترین شرایط اقتصادی بعد از انقلاب است، گفت: ملت ایران علیرغم تمام مشکلات مقاومت کرده‌اند و با سیلی صورت خود را سرخ نگه داشته اند و در مقابل مشکلات کمر خم نکردند.

در همین حال امروز رئیس کل گمرک هم به تجارت‌نیوز گفته است: تصمیم حال حاضر مسئولان بر منع واردات خودرو است و تفاوتی هم بر نوع خودروهای لوکس یا هیبریدی ندارد. تا زمانی که با مضیقه ارزی رو به رو باشیم قطعا هیچ وارداتی در زمینه کالاهای لوکس شکل نخواهد گرفت.

مطالعه بیشتر: قیمت‌ امروز انواع خودرو در بازار و کارخانه / گرانی سمند و ارزانی وانت آریسان+جدول

  • تاریخ انتشار : 02 December 2019
  •   اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :