پیش فروش ایران خودرو از دقایقی دیگر آغاز می‌شود - شرکت لیزینگ ایران خودرو

به گزارش تجارت‌نیوز، ایران خودرو طرح پیش فروش عادی محصولات خود را برای اردیبهشت ۹۹ اعلام کرد. اطلاعیه ایران خودرو به این شرح است.

بدینوسیله به اطلاع کلیه مشتریان محترم ونمایندگی‌های مجاز می رسـاند شرایط پیش فروش عادی از ساعت ۱۱صبح روز سه شنبه مورخ ۹۹/۲/۹ تا زمـان تکمیـل ظرفیت مطـابق جداول پیوست و با توضیحات ذیل ارائه می‌گردد.

جدول ۱ :شرایط و برنامه‌های فروش

جدول ۲ :نرخ های سود

“با عنایت به اهمیت سلامت مشتریان محترم تاکید می گردد امکان ثبت نام از طریق سایت در منزل میسر است”

شرایط ویژه بخشنامه:

ظرفیت ثبت نام برای هر کد ملی، از کل بخشنامه یک دستگاه خودرو می‌باشد.

مطابق با بخشنامه شماره ۴۲۴۹ دریافت کد کاربری و کلمه عبور قبل از ثبت نام در سایت فروش اینترنتی از الزامات ثبت نام می باشد لذا بدیهی است در صورت عدم دریافت کد کاربری و کلمه عبور، امکان ثبت نام میسر نخواهد بود.”

تنظیم صلحنامه در این بخشنامه امکانپذیر نمی‌باشد.

مشتریانی که ۳۶ ماه گذشته در شرکت های ایران خودرو و سایپا اقدام به ثبت نام نموده اند و یا دراین مدت خودرو تحویل گرفته اند مجاز به ثبت نام دراین بخشنامه نمی‌باشند.

کد کلاس و رنگ خودرو بر اساس شرایط تولید از سوی شرکت ایران خودرو قابل تغییر خواهد بود.

در این بخشنامه، پس از فرا رسیدن موعد تحویل خودرو، در صورت اعلام شرکت ایران خودرو و تمایل مشتری امکان تغییر شرایط ثبت نام تمدید موعد تحویل) با همان شرایط وجود خواهد داشت.

امکان ثبت نام در این بخشنامه برای مشتری دوم نمایندگی مجاز نمی باشد.

قیمت نهایی خودرو در این شرایط، در زمان تحویل خودرو مندرج در این بخشنامه و قرارداد تعیین خواهد شد.

ثبت نام صرفا” بصورت اینترنتی و از طریق سایت esale.ikco.ir امکان پذیر خواهد بود.

انتخاب کارت طلایی به صورت اختیاری و با پرداخت هزینه در زمان ارسال دعوتنامه امکان پذیر خواهد بود.

در این بخشنامه امکان ثبت نام فقط برای افراد بالای ۱۸ سال مقدور می باشد.

الزام ارائه گواهینامه رانندگی به هنگام تحویل مدارک به نمایندگی.

مشتری تایید و اعلام می نماید که مشخصات اعلامی با مشخصات شناسنامه ای وی کاملا منطبق می باشد، در صورت بروز هرگونه اشتباه، ثبت نام کان لم یکن بوده و کلیه مسئولیتهای آن بر عهده مشتری می باشد و شرکت ایران خودرو مطابق با ضوابط جاری خود اقدام می کند.

در صورت ثبت نام مغایر با شروط مندرج در قواعد و ضوابط این بخشنامه، ثبت نام مشتری از سوی شرکت ایران خودرو یک طرفه ابطال و وجه ایشان ظرف مدت حداکثر ۲۰ روز مسترد خواهد شد.

شرایط و توضیحات عمومی بخشنامه:

سود مشارکت در این روش فروش حداکثر تا پایان قرارداد(زمان تحویل) و در صورت عدم تکمیل وجه در هنگام ارسال دعوتنامه تا پایان زمان انقضای دعوتنامه محاسبه خواهد شد و لذا هرگونه تبدیل و محاسبات دیگر نیز براساس سود مشارکت اعلامی در گویا براساس خودرو محاسبه خواهد گردید.

سود انصراف به صورت روز شمار (مشروط بر گذشت یک ماه از زمان تاریخ ثبت نام مطابق جدول پیوست حداکثر تا پایان قرارداد ( زمان تحویل ) و یا تا زمان انقضای دعوتنامه و تا تاریخ ارائه درخواست انصراف مشتری محاسبه و حداکثر تا ۲۰ روز پس از تاریخ درخواست پرداخت خواهد شد.

در صورت تاخیر در تحویل خودرو از جانب شرکت، سود تاخیر به ازای مبالغ پرداختی مشتری (صرفا” به شرط تکمیل وجه قرارداد مطابق بخشنامه) از زمان تاریخ تحویل مندرج در قرارداد تا زمان تحویل خودرو به صورت روز شمار (۱۲ درصد سالیانه) پرداخت خواهد شد.

در این روش فروش مبلغ مابه التفاوت، در زمان صدور دعوتنامه بر اساس قیمت مصوب شرکت در زمان تحویل مندرج در قرارداد خودرو و پس از محاسبه سود مشارکت و هزینه های قانونی از طریق دعوتنامه به اطلاع مشتریان محترم خواهد رسید.

در صورتی که بر حسب ضرورت و الزامات قانونی، آپشن و یا تجهیزات خاصی بر روی خودرو نصب و یا حذف گردد و یا تغییری در برخی از قطعات خودرو ایجاد شود، دعوتنامه بر اساس خودروی تغییر یافته صادر خواهد شد.

شرکت در زمان ثبت نام، لیست اقلام و بهای آپشن های اختیاری را به مشتری اطلاع رسانی می نماید. (در سایت ایران خودرو نیز اطلاع رسانی شده است. بدیهی است در صورتی که پس از امضاء قرارداد توسط مشتری، به علت وجود الزامات قانونی و یا لزوم استانداردهای اجباری، نصب تجهیزات و لوازم اضافی (آپشن) توسط شرکت لازم باشد، شرکت حق مطالبه ارزش اضافه آپشن بر اساس ضوابط و آیین نامه اجرایی قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان خودرو را خواهد داشت.

ارائه کد ملی، کد پستی، آدرس دقیق، منطقه شهرداری محل سکونت و شماره تلفن ثابت و همراه در زمان ثبت نام الزامی است. ۸٫ در صورت ارائه یا درج آدرس پستی اشتباه توسط مشتری، به هیچ عنوان امکان تغییر آدرس وجود ندارد و کلیه تبعات ناشی از صدور پلاک با کد شهر مغایر و یا مفقود شدن مدارک خودرو، به عهده مشتری خواهد بود.

نمایندگان محترم هنگام ثبت نام از مشتریان حتما” موارد عنوان شده در بخشنامه ۲۹۶۸ و ۴۰۲۸ مدارک مورد نیاز جهت احراز سکونت را مد نظر قرار داده و بر اساس آن اقدام نمایند.

ارائه متن بخشنامه و جدول پیوست بخشنامه، به مشتریان الزامی است و بدیهی است ثبت نام مشتریان تنها بر اساس شرایط قید شده در بخشنامه قابل پذیرش است.

شرکت ایران خودرو مجاز است در صورت تکمیل ظرفیت، نسبت به قطع ثبت نام اقدام نماید.

کلیه خودروهای قابل ارائه از طریق این بخشنامه، از بیمه شخص ثالث برابر آخرین سقف قانونی ابلاغ شده در زمان تحویل خودرو برخوردار خواهند بود.

نمایندگان محترم می بایست این بخشنامه را برای اطلاع بیشتر در محل رویت مشتریان قرار دهند.

  • تاریخ انتشار : 28 April 2020
  •   اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :