فروش لامبورگینی با بیت‌کوین؛ پاسخی به تقاضای میلیونرهای دنیای رمز ارز - شرکت لیزینگ ایران خودرو

با افزایش استقبال از رمزارزهایی مثل بیت‌کوین، بسیاری از افراد و شرکت‌ها می‌خواهند معاملات خود را از این طریق انجام دهند. در این راستا نمایندگی کمپانی لامبورگینی در نیوپورت بیچ آمریکا اعلام کرده از این به بعد مشتریان قادر خواهند بود با پرداخت رمزارز، نسبت به خرید مدل‌های مختلف اقدام کنند.

هنوز مشخص نیست که نمایندگی نیوپورت بیچ لامبورگینی کدام رمزارزها را قبول می‌کند، اما با احتمال زیاد بیت‌کوین اصلی‌ترین آنها خواهد بود. جالب آنکه شاید فکر کنید این نمایندگی اولین بار است که چنین امکانی را برای مشتریان خود فراهم می‌کند، ولی قبلا و در سال ۲۰۱۳ فردی بیت‌کوین‌های دریافتی از این نمایندگی را صرف خرید یک دستگاه تسلا مدل S کرده است.

اگر بخواهیم دقیق‌تر باشیم، باید بگوییم نمایندگی نیوپورت بیچ نخستین بار است که با استفاده از شبکه‌های اجتماعی شیوه‌های جایگزین و دریافت رمزارز به جای پول نقد را تبلیغ می‌کند.

با توجه به رشد خیره‌کننده‌ای که رمزارزها و در راس آن بیت‌کوین در چند ماه گذشته داشته، شاید معامله با پول نقد روش بهتری باشد، چرا که بیت‌کوین در روزهای اخیر توانسته قله‌های جدیدی را فتح کند و این احتمال وجود دارد در صورت خرید با بیت‌کوین رقم پرداختی بیشتر از ارزش واقعی خودرو باشد. البته شاید بدانید بیت‌کوین با همان شتاب صعودی که داشت، اینک در مسیر نزولی قرار گرفته است!

توئیت نمایندگی نیوپورت بیچ

«ناگفته نماند در حال حاضر سه مدل اوروس، اونتادور و هوراکان اعضای اصلی سبد محصولات لامبورگینی را تشکیل می‌دهند. قیمت کراس‌اوور سریع و قدرتمند اوروس که از موتور ۴ لیتری V8 توئین توربو با ۶۴۱ اسب بخار قدرت سود می‌برد، از حدود ۲۱۰ هزار دلار آغاز می‌شود. خرید مدل پرطرفدار هوراکان نیز نیازمند پرداخت مبلغی در همین حدود است و علاقه‌مندان به مدل قدرتمند اونتادور باید چیزی بیشتر از ۴۰۰ هزار دلار کنار بگذارند.»

به غیر از سه مدل فوق، لامبورگینی چند نسخه تولید بسیار محدود نیز دارد که مهم‌ترین آنها در حال حاضر سیان FKP 37 است.

  • تاریخ انتشار : 13 January 2021
  •   اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :