قیمت خودروهای میلیاردی / سانتافه ۲/۴ میلیارد تومان | شرکت لیزینگ ایران خودرو

به گزارش تجارت‌نیوز، بازار خودرو در چند سال گذشته با افزایش قیمت همراه بوده است. در کنار افزایش قیمت خودروها تعداد زیادی ازخودروهای وارداتی به محدوده قیمت یک و نیم میلیارد تومان و بالاتر رسیده‌اند.

خودروهای وارداتی همواره در بازار خودرو کشور، بازار خوبی را داشتند و با مشتری‌های زیادی همراه بودند. در چند سال گذشته با شیب تندی که در افزایش قیمت خودرو به وجود آمد، حجم واردات اتومبیل‌های خارجی و مشتری‌های آن‌ها کاهش یافت.

با خودروهای هم قیمت یک واحد آپارتمان آشنا شوید

بر اساس داده‌های به دست آمده از سایت دیوار، تعداد زیادی از خودروهای خارجی موجود در بازار در مدار قیمتی یک و نیم میلیارد تا سه میلیارد تومان قرار دارند. بر اساس گزارش‌های موجود درباره قیمت‌ آپارتمان در تهران، با این حجم از پول می‌توان یک یا چند واحد آپارتمان خرید.

ارزان‌ترن خودرو در لیست خودروهای بالای ۱٫۲ میلیاردی، خودروی نیسان جوک، با قیمت یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون است. گران‌ترین خودرو در سقف قیمتی ۳ میلیارد تومان، خودروی بی‌ام‌و سری ۳ سدان ۳۲۰i با قیمت سه میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان است.

نکته قابل ملاحضه آن است که تقریبا تمامی خودروهای گران قیمت در آگهی‌های سایت دیوار که در این لیست قرار دارند، سال ساخت آن‌ها ۱۳۹۷ است.

آخرین اخبار بازار خودرو را در صفحه خودرو تجارت‌نیوز بخوانید.

  • تاریخ انتشار : 28 April 2021
  •   اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :