لیست خودروهای نیم میلیاردی بعد از انتخابات تغییر کرد؟ - شرکت لیزینگ ایران خودرو

به گزارش تجارت‌نیوز، بر اساس آگهی‌های ثبت شده در سایت دیوار، لیستی از خودروهای صفر در محدوده ۴۰۰ تا ۶۵۰ میلیون تومان به دست آمده است.

با توجه به جدول زیر و درصد تغییر هفتگی قیمت خودروها، با تغییرات صفر درصدی و پایین‌تر از دو درصدی تعداد زیادی از خودروها، لیست خودروهای نیم میلیاردی در طول یک هفته گذشته تغییر زیادی را ثبت نکرده است.

خودروی ام‌وی‌ام X22 اتوماتیک لاکچری با قیمت ۴۱۰ میلیون تومان ارزان‌تر باقی خودروها در جدول زیر است.

دنا پلاس اتوماتیک با قیمت ۴۲۰ میلیون تومان و خودروهای بسترن B30، جک S3 اتوماتیک و ام‌وی‌ام X22 اتوماتیک اسپرت اکسلنت در محدوده ۴۵۰ میلیون تومان ثبت شده‌اند.

ام‌وی‌ام X33 S اسپرت و رنو ساندرو استپ‌وی خودروهایی هستند که در محدوده ۴۶۰ میلیون تومان قیمت خورده‌اند.

خودرو چانگان CS35 (مونتاژ) با قیمت ۴۷۰ میلیون تومان، چری آریزو ۵TE اکسلنت توربو با قیمت ۵۲۵ میلیون تومان و کاپرا ۲ با قیمت ۵۵۵ میلیون تومان معامله می‌شوند.

در کانال ۶۰۰ میلیون تومان، خودروهای هایما S5 با قیمت ۶۰۰ میلیون تومان، میتسوبیشی میراژ با قیمت ۶۰۵ میلیون تومان معامله می‌شوند. در بین خودروهای زیر جک S5 اتوماتیک با قیمت ۶۳۰ میلیون تومان گران‌ترین خودرو است.

در جدول زیر لیست خودروهای صفر در محدوده قیمتی ۴۰۰ تا ۶۵۰ میلیون تومان را مشاهده می‌کنید.(قیمت خودروها به صورت روزانه، بر اساس بررسی میدانی معاملات انجام شده در مراکز تعویض پلاک، کارشناسی‌های روزانه خودرو، معاملات روزانه نمایشگاه‌داران ماشین و تماس‌های روزانه با فروشندگان اتومبیل استخراج می‌شود.)

  • تاریخ انتشار : 21 June 2021
  •   اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :